Rugsėjo 20d. Penktadienis

Konsultacijos

Larisa Šalkovskaja

Larisa Šalkovskaja

Virkštelės kraujo surinkimas gimdymo metu, ar visada galima jį surinkti, kaip teisingai pasiruošti, kokius tyrimus atlikti prieš gimdymą , kodėl  reikia išsaugoti kūdikio virkštelės kraują.

Akušerė

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ

=
Pastaba: * pažymėti laukai yra privalomi

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI (3)


Šermukšnėlė

Ar galima rinktis kamienines ląsteles dvynukų atveju ?

Larisa Šalkovskaja

Laba diena,
Taip, ir dvynukų atveju galima rinktis kraują. Tik, žinoma, kiekvienam vaikučiui atskirai.

Plačiau
Vijolė

Ar banke saugomą kraują bus galima išsivežti į užsienį gydymui? Ar užsienio ligoninės jas be vargo priimtų? Skaičiau, jog šių ląstelių pritaikymas net kaimyninėse šalyse žymiai platesnis, tik pas mus dar viskas labai lėtai kruta...

Larisa Šalkovskaja

Sveiki, Vijole,
Taip, kraują į Europas Sąjungai priklausančias šalis galima įsivežti be jokių problemų, tai reglamentuoja LR SAM įsakymas "Dėl žmogaus audinių, ląstelių ir organų, skirtų transplantacijai, įvežimo į Lietuvos Respubliką ir išvežimo iš Lietuvos Respublikos tvarkos aprašo patvirtinimo".

Tik  tam reikėtų gauti leidimą iš Lietuvos Sveikatos apsaugos ministerijos - kraujo pervežimui Europos sąjungos šalyse sutartis išduodama per parą, skubos tvarka per kelias valandas. Kadangi mūsų bankas, kaip ir daugelis Europos bankų dirba remiantis NETCORD standartais, pripažintais Europos Sąjungoje, tai tikrai neturėtų būti kliūčių dėl kraujo priėmimo užsienio klinikose.

Taip, Jūs esate teisi, užsienio šalyse gydomų ligų sąrašas KL yra daug platesnis,daugiau informacijos apie tai galite rasti mūsų svetainėje www.klb.lt arba paskambinę telefonu 8 5 2729048; 861075202

Ačiū už klausimą,

Plačiau
ema

Man nustatytas neščiosios deabetas, ar bus galima rinkti virkštelės kraują? Ir planuoja, kad bus cezario operacija, ar tada galima rinkti?

Larisa Šalkovskaja

Dėkoju už klausimą. Gestacinis diabetas yra laikina diagnozė nėštumo metu, kuri po gimdymo atsistato ir surinktų ląstelių kokybei įtakos neturi. Cezario pjūvio operacijos metu ląsteles renkamos taip pat, kaip ir esant natūraliam gimdymui.Todėl abiem atvejais virkštelės kraujas gali būti renkamas.

Plačiau
Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9