Natula

NIPT tyrimas – atsiperka ar ne?

NIPT tyrimas

Medicina practica

Nuostabus nėštumo periodas dažniausiai yra lydimas ne tik pozityvių minčių, tačiau dažnai ir baimė. Tai yra visiškai normalu. Juk visi nori, kad mažylis, kuris auga, būtų sveikas, tačiau be tyrimų – to sužioti nepavyks.

Šiuo metu geriausiai pasiteisina ir tuo pačiu pats išsamiausias yra NIPT tyrimas, kuris leidžia gana išsamiai įvertinti vaisiaus, kuris auga, sveikatą. Atliekami genetiniai tyrimai yra labai išsamūs, svarbiausia, tikslūs, tad leidžiantys gavus rezultatus – ramiai laukti žmogučio atėjimo į šį pasaulį.

Kainuoja – visada

NIPT genetinis tyrimas visada yra mokamas. Nėra jokių indikacijų, kurios suteiktų galimybę gauti šį tyrimą visiškai nemokamai. Visgi, varijuoja jo kainos ir kinta pagal tai, kokio išsamumo tyrimas bus perkamas.

Kai kurios klinikos net suteikia galimybę pirkti tyrimą išsimokėtinai. Tokiu atveju yra sudaromas planas, kurio laikantis, rezultatai bus gaunami iškart, tačiau atsiskaityti už jį bus galima dalimis. Taip, kaip kiekvienam paslaugos gavėjui labiausiai tinka.

Rekomenduojamas visiems

Kartais gali tekti girdėti, kad NIPT tyrimas yra siūlomas tik tam tikrais atvejais. Tuomet, kai moteris arba vyras patenka į tam tikrą kategoriją žmonių, kuriems didesnė tikimybė susilaukti vaikų, kurie gali turėti sveikatos problemų. Visgi, tai nėra visiškai tiesa. Genetiniai tyrimai yra labai geras pasirinkimas visiems, kurie nori, kad nėštumo laukimas būtų kupinas tik geriausių emocijų ir tuo pačiu žinojimo, kad augantis vaikutis yra sveikas.

Genetinių tyrimų gausa

Visgi, kad ir NIPT tyrimas yra pats geriausias, tačiau taip pat rinkoje yra siūloma ir daugiau, kurie gali padėti kiek geriau pažinti žmogų, kuris dar auga įsčiose. Tai yra kiti genetiniai tyrimai, kurie net gali būti kompensuojami. Jeigu ir jūs patenkate į tokią kategoriją žmonių – tokiu atveju apie tyrimus būsite informuotas mediko. Dažniausiai asmuo yra siunčiamas PRISCA tyrimui.

Klinikos pasirinkimas

Galiausiai nusprendus, kad NIPT tyrimas yra geras pasirinkimas – jums tik reikia rasti kliniką, kurios teikiamos paslaugos labiausiai tinka. Svarbiausia, kad ji teiktų paslaugas legaliai ir net tam tikra prasme suteiktų garantijas dėl paslaugų kokybės. Verta remtis kitų žmonių, kurie jau išbandė tam tikros klinikos paslaugas, nuomonėmis.

Leiskite sau lauktis su plačia šypsena, kadangi būsite ramus, kad mažylis yra sveikas. Ramybę nusipirkti tikrai galima. Džiugu, kad vis daugiau lietuvių tai supranta ir tuo pačiu – sau tai leidžia…

Daugiau informacijos: https://medicinapractica.lt

TAIP PAT SKAITYKITE