REXSAN

Liposominės formos vitaminas D. „Rexsavit Lipo D3”

Rexssavit maisto papildas

Dažnai vadinamas „saulės vitaminu”, jis yra unikalus tarp vitaminų, nes mūsų organizmas gali jį pasigaminti ir pats, reaguodamas į saulės šviesą. Tačiau, nepaisant to, daugelis žmonių, o ypač šiauriau gyvenančių  nepasiekia optimalaus vitamino D lygio organizme, o tai turi įtakos  sveikatai.

Trūkstant vitamino D, silpnėja raumenys ir imunitetas, vyresni žmonės susiduria su retėjančiais kaulas, didesne jų lūžių rizika, todėl papildomai vartojamas vitaminas D padeda palaikyti normalų kalcio įsisavinimą. Organizmas vitamino D gauna dviem būdais – odoje veikiant saulės spinduliams arba pasisavinus iš maisto.

Deja, suvalgyti reikiamą dienos kiekį nebūtų taip paprasta. „Pagrindinis vitamino D šaltinis yra jūrinė žuvis, kurios reikėtų suvalgyti kiekvieną dieną po 100 gramų, bet tai nėra įmanoma kiekvienam, todėl vitaminą D galima gauti naudojant maisto papildus, pavyzdžiui, tokius kaip „Rexsavit”.

Šie yra liposominės formos, kas gan naujas dalykas, ypatingai Lietuvoje. Tai tam tikra transportavimo priemonė, jog ta medžiaga patektų į reikiamą organą ir būtų efektyviai panaudojama. Mūsų skrandis, veikiamas įvairių rūgščių, gali sunaikinti išgertą kapsulę kartu su maisto medžiagomis, o su liposomų forma mes turim apsaugą.

Maisto papildas Rexsavit Lipo D3 – jūsų saulės šviesa organizme.  Pradėkite savo kelionę į spinduliuojančią sveikatą šiandien!

TAIP PAT SKAITYKITE