Avene

Sinusito gydymas natūraliomis priemonėmis

Sinusito gydymas natūraliomis priemonėmis

Peršalimas, varvanti nosis nemalonus reikalas, bet kankintis su sinusitu dar nemaloniau. Ilgai besitesintis sinusitas ne tik vargina, bet ir blogina gyvenimo kokybę. Žinoma, kai suprantame, kad patys sinusito neįveiksime pasitikime medikais. Tik, deja, medikams patinka greitas sprendimas – antibijotikai. O jei po vieno kurso niekas nepasikeitė, vadinasi reikia stipresnių. Nes nu ką čia suksi galvą, ieškodamas sveiko sprendimo, kuris nežaloja organizmo, va še tau kalnas antibiotikų ir “gydykis“.

Kai galiausiai pavargau nuo antibiotikų, prasidėjo mano ieškojimai ir bandymai keisti maistą, surasti tai, kas man netinka ir kas leidžia jaustis geriau, nes supratau, kad tas besaikis tablečių ir lašiukų ‘pompavimas’ tik blogina situaciją. Taigi pradėjau domėtis ir skaityti, apie mitybos įtaką ir natūralius būdus pagerinti sveikatą… ir taip aš atradau SPIRULINĄ. Spirulina, tai melsvai žali dumbliai, kurie yra džiovinami ir parduodami miltelių ar tablečių pavidalu. Spirulina yra labai geras baltymų ir įvairių mineralų šaltinis, todėl dažnai vadinamas žaliuoju auksu.

Šie žali auksiniai milteliai padeda virškinimui, stiprina imuninę sistemą ir yra geriausias sinusų draugas. Kiekvieną rytą, vietoje pusryčių su sumuštiniu, gaminuosi Spirulinos BC+ kokteilį, kuris įkrauna baterijas visai ateinančiai dienai, plius žinau, kad išgėrus tokį, mano kūnas viduje tiesiog dainuoja iš pasitenkinimo.

1 poricijai reikės: 2-3 obuolių, 1 citrinos, pundelį špinatų, 2cm imbiero ir šaukštelį spirulinos miltelių (viską subėrus palaikome 10 min, kad spirulina įsigertų) ir užpilę vandeniu suplakame kokteilinėje. Kai koktelis pagamintas įpilame šaukštelį pačio geriausio šaltalankių aliejaus.

Visus produktus ir receptus žaliesiems kokteiliams rasite:
https://www.spila.lt/sveikatingumo-produktai-healthy-products/
https://www.spila.lt/straipsniai/

Sveiko imuniteto linki SPILA

TAIP PAT SKAITYKITE