Nobel biocare

Kaip išsirinkti tinkamą antakių dažų atspalvį?

Antakių dažai

Kiekviena moteris žino, kad gražūs ir tinkamo ryškumo antakiai yra labai svarbu – jie ne tik išryškina veido bruožus, bet ir gali pabrėžti jo kontūrą bei struktūrą. Tinkamai suformuoti antakiai gali padailinti patį veidą, o jums suteikti pasitikėjimo savimi. Tačiau būtina pasirinkti tinkamą antakių dažų atspalvį, kuris pabrėžia geriausius bruožus ir tinka prie bendro įvaizdžio.

Kas yra antakių dažymas?

Antakių dažymas – tai procedūra, kurios metu ryškinami antakiai. Tam naudojami specialūs antakių dažai arba kitos antakiams skirtos priemonės, bet jokiu būdu ne plaukų dažai. Procedūra yra neskausminga, o antakių dažais padažyti antakiai gali išlikti ryškūs iki 6 savaičių.

Dažnai su antakių dažymu atliekama ir antakių korekcija pincetu, vašku arba siūlu. Antakių korekcija – tai nereikalingų plaukelių pešimas ir antakių formavimas. Tinkama antakių forma gali suteikti veidui daugiau apibrėžtumo, todėl nereikėtų nuvertinti antakių korekcijos. Saugiausia ir lengviausia antakius formuoti yra pincetu, o pati korekcija gali būti ne itin maloni procedūra. Tačiau, palyginus su kitais antakių formavimo ir ryškinimo metodais, pavyzdžiui, antakių permanentiniu makiažu, antakių dažymas dažais ir korekcija pincetu yra greita, saugi ir neskausminga.

Antakių dažų atspalvio pasirinkimas

Viena iš svarbiausių savybių renkantis antakių dažus – tinkamo atspalvio pasirinkimas. Paprastai jis yra derinamas prie bendros žmogaus spalvų gamos, nes siekiama, kad antakių atspalvis sklandžiai įsilietų į bendro įvaizdžio harmoniją. Tai yra, nenorime, kad antakiai būtų per ryškūs arba per blankūs. Štai, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį renkantis antakių dažus:

  • Odos atspalvį. Odos atspalvis yra bene svarbiausias kriterijus. Atspalviai yra šilti (persikų arba auksiniai atspalviai), šalti (rožiniai arba mėlyni atspalviai), neutralūs (atspalvių mišinys arba neryškūs atspalviai) ir alyvuogių (geltoni arba žali atspalviai). Šaltesniems ar alyvuogių tonams siūlome rusvų ir pilkų atspalvių antakių spalvas, šiltesniems – bronzos arba rudos atspalvius;
  • Plaukų spalvą. Antakių ryškumą derėtų derinti prie plaukų spalvos. Jei turite šviesius plaukus, pasirinkite šiek tiek tamsesnį atspalvį nei jūsų plaukai, o jei turite tamsius plaukus, rinkitės šiek tiek šviesesnį atspalvį. Tai sukuria harmoningą ir natūralų vaizdą;
  • Akių spalvą. Jeigu atsižvelgsite į savo akių spalvą, galite pasiekti pačių geriausių rezultatų. Žmonės, turintys šviesią odą ir šviesias akis, gali rinktis rusvus arba šviesiai rudus atspalvius, o turintys gilesnę veido spalvą ir giliai rudas akis gali rinktis tamsesnes rudas arba švelnias juodas spalvas.

TAIP PAT SKAITYKITE