Nobel biocare

Kokybiški maisto papildai Jūsų sveikatingumui

Avel maisto papildai

Sveikata yra didelis turtas, kurio nenusipirksi už jokius pinigus, tačiau gali tinkamai į ją investuoti ir rūpintis. Šiuo atveju, kalbama ne tik apie sveiką mitybą, bet ir apie maisto papildų naudojimą, kas padeda visokeriopai subalansuoti organizme esančias maistingąsias medžiagas. Toliau skaitydami sužinosite apie įvairius maisto papildus ir jų pasirinkimą, galėsite gera kaina įsigyti kaip tik tai, ko organizmui trūksta labiausiai.

Stiprybė tiesiai iš gamtos

Kodėl neužtenka vien sveikos mitybos ir reikalingi maisto papildai? Net ir sveikai maitindamiesi Jūs niekaip negalite gauti absoliučiai visų medžiagų, kurių trūksta organizmui. Vienaip ar kitaip trūkumas paveiks, o tai gali atsiliepti bendram energijos lygiui, savijautai ir sveikai gyvensenai. Pavyzdžiui, žiemos metu labai trūksta vitamino D, kurį galima gauti tik geriant papildus.

Maisto papildai yra paprastas ir vertingas visais atžvilgiais sprendimas. Vienoje kapsulėje rasite sudėta viską, ko reikia dienos normai. Žinoma, galima imti vitaminus tiesiai iš gamtos, maitintis sveikais produktais, gerti vaistažoles. Tačiau maisto papildai yra ištisas vitaminų šaltinis, kuriam įgauti nereikia jokių pastangų – tik išgerti kapsulę prieš valgį ar po ko.

Maisto papildai yra natūralūs, juose sudėti gamtos komponentai: vitaminai ir mineralinės medžiagos. Juos vartodami gausite viską, ko reikia, svarbu tik tinkamai išsirinkti maisto papildus pagal savo sveikatingumo poreikius.

Platus maisto papildų asortimentas

Maisto papildų asortimentas labai platus ir gali būti skirstomas į konkrečias kategorijas:

  • energijai ir žvalumui;
  • grožiui;
  • imunitetui;
  • širdžiai ir kraujotakai;
  • virškinimo sistemai;
  • nervų sistemai;
  • sportuojantiems.

Pagal savo poreikius galėsite greitai atrasti norimus maisto papildus atitinkamoje kategorijoje. Galimas ir vaikams tinkamų maisto papildų pasirinkimas, tik nepamirškite, jog vaikams maisto papildai turi būti dozuojami saikingai.

Maisto papildai yra puikus pagalbininkas šalia gerai subalansuotos mitybos, tačiau jie nesuteiks norimo efekto, kuomet vartojama nesilaikant nurodytų instrukcijų. Jeigu turite specifinių poreikių, prieš vartodami maisto papildus, būtinai pasitarkite su gydytoju.Daugiau apie maisto papildų pasirinkimą sužinosite: https://avel.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE