Mollers

Kormotech: novatoriški sprendimai sveikai Jūsų augintinių mitybai

Augintinių maistas

Rūpinimasis augintiniais neturi ribų, todėl šeimininkai uoliai ieško geriausių būdų, kaip patenkinti jų poreikius. Kartais kaprizingiems augintiniams reikia papildomo dėmesio. Tačiau rezultatas pateisina pastangas. Pirmas dalykas, nuo kurio reikia pradėti rūpintis savo augintiniu, yra tinkamos mitybos sudarymas.

Norėdami tai padaryti, turėtumėte atkreipti dėmesį į pagrindines savo augintinio savybes – jo sveikatą ir amžių. Atsižvelgiant į šių veiksnių įtaką, daug lengviau patenkinti baltymų, riebalų ir angliavandenių poreikį. Subalansuota mityba ir maisto pasirinkimas nėra problema , nes gyvūnų augintinių ėdalo gamintojas užtikrina reikiamą įvairovę. Tarp jų – pašarai be grūdų, produktai su vitaminų ir mineralų kompleksais ir gyvūniniai baltymai.

Kaip pasirinkti tinkamą maistą savo augintiniui

Maistas atitinka gyvūnų augintinių poreikius, nes naudojamos formulės buvo saugiai išbandytos. Tačiau be pagalbos sunku nustatyti tinkamą mitybą. Konsultacija su veterinarijos gydytoju yra svarbus žingsnis siekiant gauti atsakymus į rūpimus klausimus. Norėdami pasirinkti patys, turėtumėte atsižvelgti į

  1. Amžius. Amžius turi įtakos maisto pasirinkimui. Jauniems gyvūnams reikia energijos, kurios jie gauna iš didelio angliavandenių kiekio. Suaugusiems šunims ir katėms reikia rinktis maistą, kuris apsaugo raumenų ir kaulų sistemą. Gyvūnams augintiniams, kurie laikomi „senais”, reikia atidžiai rinktis maistą.
  2. Veislė: „Šunys, kurių veislės gyvūnai auginami, gali būti išvežami iš Lietuvos, o jų veislės gyvūnai gali būti išvežami į užsienį. Skirtingų veislių gyvūnai turi skirtingus poreikius. Todėl tinkamai parinktas maistas, pagamintas pagal patikrintas formules, padės išlaikyti energiją ir aktyvumą. Be to, produktai pagerins sveikatą ir savijautą.
  3. Sveikatos problemos. Laiku diagnozuotos ir nustatytos ligos padeda pagerinti gyvūnų gyvenimo kokybę. Šiuo tikslu įprastos formulės papildomos didesniu kiekiu vitaminų ir mineralinių medžiagų. Be to, pašarų sudėties peržiūrėjimas padeda išvengti gedimo.

Rūpinimasis savo augintiniu yra mažiausia, ką galite padaryti dėl savo keturkojo draugo. Laikykitės veterinarijos gydytojo patarimų, kad jūsų augintinis būtų sveikas.

Tai, kas nurodyta ant pakuotės esančiame aprašyme

Kormotech produktuose pateikiamas išsamus sudedamųjų dalių aprašymas, kad savininkai galėtų teisingai pasirinkti. Riebalų, baltymų ir angliavandenių, taip pat vitaminų ir mineralų pusiausvyra leidžia patenkinti gyvūnų poreikius. Atkreipdami dėmesį į pašaro sudėtį, galite pasirinkti variantą, atitinkantį veterinarijos gydytojo nurodymus ir jūsų augintinio „skonį”.

Ant pakuotės esančiame aprašyme pateikiama informacija apie:

  1. Baltymai. Iš jų formuojasi raumeninis audinys ir kaulai, jie dalyvauja ląstelių taisyme ir užtikrina tinkamą augimą. Šių medžiagų poreikis didėja palaipsniui, o šuniukų ir kačiukų sveikata priklauso nuo baltymų.
  2. Riebalai. Šios medžiagos yra daugumoje maisto produktų, nes ji būtina sąnarių ir kailio būklei. Be to, riebalų buvimas racione pagerina vitaminų (A, E, K) įsisavinimą. Optimalaus riebalų kiekio derinys su vitaminų kompleksu padeda palaikyti augintinių sveikatą.
  3. Angliavandeniai. Kadangi gyvūno aktyvumas priklauso nuo medžiagų kiekio, reikėtų įvertinti grūdų ir ląstelienos sudėtį. Angliavandeniai padeda palaikyti energiją, o alternatyvūs maisto produktai gali patenkinti šį poreikį.
  4. Vitaminai ir mineralai. Vitaminų ir mineralų kompleksai, įtraukti į naujoviškas formules, gerina kailio, dantų ir kaulų būklę. Ypatingas dėmesys skiriamas kalciui (kaulams ir dantims), magniui (nervų sistemai), vitaminui E ir antioksidantams.

Pašarams gaminti naudojami natūralūs produktai. Visiems plėšrūnams reikia gyvūninių baltymų. Kartu augaliniai baltymai turi daug privalumų. Subalansuota patikimo prekės ženklo sauso ir drėgno maisto dieta padės apsaugoti jūsų augintinį ir pasirūpinti jo gerove.

Kodėl turėtumėte rinktis kokybiškus produktus savo augintinio mitybai

Kokybiško pašaro nauda visiems savininkams yra aiški, tačiau dėl to ne visada lengva išsirinkti produktus parduotuvėje. Pasirinkimo galimybių paiešką reikėtų pradėti nuo prekės ženklo savybių apžvalgos. Kormotech produktų privalumai yra šie:

  1. Formulių kūrimas ir testavimas. Profesionalus požiūris į gamybą leidžia užtikrinti reikiamą maistinių medžiagų kiekį. Produktai pereina kelis etapus, įskaitant kūrimą ir bandymus.
  2. Profesionali komanda. Įmonės gamyklose dirba specialistai, kurie tobulina sukurtas formules. Mitybos specialistai ir mokslininkai yra komanda, kuri priima bendrus sprendimus.
  3. Pašarų parinkimas. Gyvūnams, turintiems tam tikrų sveikatos problemų, galėsite rasti tinkamų produktų. Tas pats pasakytina ir apie augintinius, kuriems reikia dietos be grūdų, didelio gyvūninių baltymų kiekio ir svorio kontrolės.

„OptiMeal”, „Club 4 Paws” ir „My love” – tai tik keletas produktų, atitinkančių šeimininkų ir jų augintinių poreikius. Komanda dirba kurdama ir tobulindama formules, o patenkinami rezultatai yra geriausias veiksmingumo įrodymas. Dėl atsakingo požiūrio į kiekvieną gamybos etapą kuriami aukštos kokybės produktai keturkojams draugams.

TAIP PAT SKAITYKITE