Liepos 27d. Ketvirtadienis

BIOKOSMETIKOS AKADEMIJA

Patalpinta: 2015 Vasario 3d.
Peržiūrų skaičius: 26430
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: Vilniuje, Švitrigailos g. 5
Adresas: Kaune, Mosėdžio g. 7
Vilniue: +370 604 03261
Kaune: +370 675 87333
Tinklalapis: http://https://biocos.lt/lt/
El. paštas: info@biocos.lt

BIOKOSMETIKOS AKADEMIJA natūralios biokosmetikos gamintoja

Biokosmetikos akademija – 2009 metais viena pirmųjų Lietuvoje pristatė 100% natūralią rankų darbo biokosmetiką be kenksmingų sveikatai priedų ir sintetinių konservantų. Biokosmetiką pamėgo ir palankiai įvertino natūralų grožį puoselėjančios klientės, kurios rūpinasi savo bei šeimos sveikata.

Biokosmetikos akademija moko atrasti mažus gamtos stebuklus - aliejus, molį, gėlių vandenį ir pritaikyti juos puoselėjant grožį. Todėl pas mus gimsta augalinė rankų darbo biokosmetika.

Kuo ypatinga biokosmetika?

BIOCOS praturtina kremus aktyviomis medžiagomis iš gamtos, kurių dėka biokosmetika tampa dar efektyvesnė. Biokosmetikos baziniai ingredientai tik nerafinuoti, šalto spaudimo, augalinės kilmės aliejai bei gėlių vanduo ir didžiausią poveikį odai darantys aktyvūs ingredientai -  hialuronas, natūralus kosmetinis šilkas, betagliukanai, tamanu, gotukola aliejai ir kitos nuostabios gamtos dovanos grožiui. Šie ingredientai sustiprina kosmetikos teigiamą poveikį odai, todėl oda greičiau atstato drėgmės balansą, intensyvinama odos kolageno gamyba, kuri išsaugo odos jaunystę.

Biokosmetikoje nėra sintetinių medžiagų bei konservantų: parabenų, SLS (sodium lauryl sulphate), aliuminio druskos, mineralinių aliejų. Taip pat gaminiuose nenaudojame gyvulinės kilmės ingredientų, todėl biokosmetika yra veganiška.

BIOCOS yra atsakinga ir draugiška gyvūnams. Neatliekame bandymų su gyvūnais, mūsų nauji gaminiai testuojami laboratorijoje, o poveikis odai  nustatomas dermatologiniais tyrimais bei pagal savanorių, išbandžiusių gaminį, atsiliepimus.

Gamybai atrenkame tik aukščiausios kokybės medžiagas, renkamės partnerius ir tiekėjus, kurie laikosi Fair trade politikos, bendradarbiaujame su tais, kurie gerbia darbuotojų teises.

Rankų darbo biokosmetika išpilstoma į rudo stiklo indelius, apsaugančius biokosmetiką nuo neigiamo išorės poveikio: šviesos, oro, taršos, todėl biokosmetika ilgiau išlieka šviežia.

Kur įsigyti biokosmetikos?

Biokosmetikos akademijos laboratorijoje sukurtų ir pagamintų kremų galima įsigyti ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos valstybėse, o mūsų sukurtą biokosmetiką naudoja klientės net egzotiškose Rytų šalyse.

Biokosmetiką įsigyjate tiesiai iš gamintojo. Mūsų firminėse parduotuvėse Vilniuje ir Kaune galite išbandyti visą Biokosmetikos akademijos gaminių asortimentą, gauti išsamią informaciją apie mūsų gaminius, jų sudėtį, o profesionalios ir ilgą darbo patirtį su biokosmetika bei natūraliomis medžiagomis turinčios konsultantės parinks Jums tinkamiausią kosmetikos priemonę.

BIOCOS partnerių parduotuvėse galite įsigyti dalį mūsų gaminamos kosmetikos asortimento, o jei neradote Jums patikusio produkto, užsisakykite internetu tiesiai į namus biocos.lt

Internetinėje svetainėje biocos.lt taip pat skaitykite, kaip gamtos dovanas pritaikyti kosmetikoje, kaip pasigaminti kremų namuose.

Ko galima išmokti Biokosmetikos akademijoje?

Biokosmetikos tyrumu galite įsitikinti patys, dalyvaudami mūsų rengiamuose kosmetikos gamybos vakarėliuose, kuriuose atskleidžiame natūralaus kremo atsiradimo paslaptis.  Pamokų metu pačios su meile pasigaminsite rankų darbo kosmetikos ir smagiai praleisite laiką! Kosmetikos gamybos vakarėliai – pamokos vyksta Vilniuje ir Kaune.

Norinčias išmokti makiažo pagrindų, kviečiame į dieninio makiažo pamokas, kuriose visažistė moko  dieninio makiažo paslapčių, naudodama tik natūralią dekoratyvinę kosmetiką.

Iki susitikimo Biokosmetikos akademijoje!

Biokosmetikos akademijos kolektyvas

NUOTRAUKŲ GALERIJA


www.juara.lt

www.juara.lt

Ekologiškos ir natūralios kosmetikos ekspertai!
www.gentleday.lt

www.gentleday.lt

Gentle Day® - aukščiausios kokybės higieniniai įklotai.
www.damodara.lt

www.damodara.lt

Ekologiškos prekės sveikesniam gyvenimo būdui
www.ozoklinika.com

www.ozoklinika.com

Implantacija, protezavimas, gydymas, balinimas, burnos higiena
Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti MANOSVEIKATA.LT savaitraštį!

TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9

Eidukaičių ūkis Eidukaičių ūkis Eidukaičių ūkis Eidukaičių ūkis