Moters organizmas mėnesinių metu ypač pažeidžiamas ne tik streso ir kai kurių funkcinių sutrikimų, bet ir infekcijų. Tinkama higiena šiomis dienomis padeda išvengti lytinių organų infekcijų bei suteikia malonų komforto jausmą. Šiuolaikinis mokslas, pasitelkdamas gamtos išteklius, kuria naujų galimybių moters higienos priemones, palankiai veikiančias jos sveikatą šiuo nepatogiu laikotarpiu.
Pažangiausių technologijų pagalba Gentle Day® įklotų gelsvoje juostelėje buvo panaudotas turmalino kristalas pasižymintis išskirtinėmis savybėmis. Jis geba generuoti tolimuosius infraraudonuosius (IR) spindulius ir anijonus. Dėl anijonų juostelės šiems įklotams suteiktas išradimo patentas (patento numeris: 200510076755). Šios technologijos yra atkeliavę iš Kinijos ir Japonijos, kur produktai su tolimaisiais IR spinduliais ir anijonais yra labai populiarūs ir gerai vertinami.
Kuo pasižymi turmalinas?
Turmalinas – draugiškas aplinkai mineralas, kuris veikiamas išorinės jėgos ar šilumos geba spinduliuoti tolimuosius infraraudonuosius (IR) spindulius, negatyvius jonus (anijonus), sudaryti elektromagnetinį lauką ir spinduliuoti retus mikroelementus. Įvairus turmalino sąvybių panaudojimas yra žymus gerinant žmonių gyvenamą aplinką ir gyvenimo kokybę. Šis mineralas dar žinomas kaip elektrinis akmuo – yra iškasamas daugiausia Brazilijoje, Kinijoje ir Izraelyje. Buvo pastebėta, jog Brazilijos turmalino kasyklose kalnakasių sveikatos būklė buvo žymiai geresnė, nei kitų kalnakasių. Todėl buvo pradėta manyti, jog turmalinas gali teigiamai veikti sveikatą.
1990 metais buvo atkreiptas dėmesys į turmalino teigiamą poveikį žmogui. Tikima, kad taip yra dėl turmalino elektroninių savybių ir cheminių elementų iš kurių sudarytas šis kristalas. Šiuo metu randama vis daugiau šio mineralo biologinių funkcijų ir jis pradėtas naudoti įvairesnėse industrijos srityse. Dėl turmalino gebėjimo generuoti tolimuosius IR spindulius ir anijonus jis sugeria mažus neorganinius jonus, todėl turmalinas naudojamas orui valyti, taip pat valyti vandenį ir toksiškas atliekas, slopinti kenksmingas bakterijas.
Kokią naudą duoda tolimieji infraraudonieji spinduliai?
Tolimieji Infraraudonieji spinduliai (IR) yra natūralios, saugios bangos , skleidžiamos visų šiltų objektų, gyvų organizmų, tame tarpe ir žmogaus, o didžiausias IR spindulių šaltinis yra saulė. Mes gyvename tolimųjų IR bangų aplinkoje, mūsų kūnai juos gauna ir spinduliuoja. Tarp energijos spektro, kuris mus pasiekia iš saulės, tolimosios IR bangos yra pačios saugiausios ir daugiausiai naudos teikiantis elektromagnetinis energijos šaltinis, ypač tada, kai rezonansinis dažnis yra nuo 6 iki 15 mikronų. Mūsų rankų paviršius spinduliuoja 8-14 mikrometrų infraraudonąją energiją.
Tolimieji IR spinduliai yra visiškai saugūs, neturi nieko bendra nei su ultravioletiniais spinduliais, ar kitais neigiamą įtaką darančiais spinduliais.
Kadangi šios bangos sugeba įsiskverbti į kūną ir sušildyti jį, jos aktyvuoja vandens molekules ląstelėse, stimuliuodamos fermentų sintezės procesą, todėl gali būti sėkmingai naudojamos medicininiams ir terapiniams tikslams, gydant skirtingų rūšių chroninius skausmus, uždegimus, raumenų pertempimus, silpną imuninę sistemą.
NASA tyrimais nustatyta, kad stimuliavimas infraraudonaisiais spinduliais – geriausias metodas siekiant palaikyti astronautų širdies kraujagyslių stabilią būklę ilgesnių kosminių skrydžių metu.
Kas yra anijonai?
Anijonas – neigiamą krūvį turinčios oro dalelės atomas. Anijonai susikuria gamtoje iš oro molekulių atsiskyrusių nuo saulės šviesos, tolimųjų IR spindulių ir judančio oro ar vandens.
Anijonai yra bekvapės ir beskonės molekulės, kurios įkvėpiamos į mūsų kvėpavimo sistemą. Mes jaučiamės žvalūs, energingi, atgavę jėgas ten, kur ore gausu anijonų, todėl jie yra vadinami oro vitaminais. Didelę anijonų koncentraciją galima rasti gamtoje, kalnų miškuose, prie krioklių ir paplūdimiuose.
Jau beveik pusę amžiaus ekspertai studijuoja anijonų ir sveikatos santykį. Jie visi sutaria, kad šiomis dienomis mūsų sveikatai labai didelę įtaką daro jonų kiekybė ir kokybė aplinkoje. A.D. Moore ( Mičigano Universiteto profesorius ), pasaulinio garso jonų tyrinėtojas, teigia, kad anijonų kiekybės ore kontrolė gali turėti teigiamą poveikį žmogaus organizmui ir, kad anijonų prisotinto oro įkvėpimas gali prisidėti prie pacientų gydymo. Taigi, šiandien mokslininkai sutaria, kad anijonai yra būtinas geros sveikatos palaikymo faktorius ir geriausias anijonų šaltinis yra tolimieji infraraudonieji spinduliai. Tarp gausybės jonų, kurie nuolat patenka į orą, anijonai yra vieni iš aktyviausių. Šis anijonų bioenergetinis aktyvumas ir yra sveiko gyvenimo esmė.
Kuo pasižymi naujos kartos įklotai Gentle day®?
Aukščiausios kokybės Gentle Day® įklotuose esanti gelsva anijonų juostelė geba 85% sumažinti amoniako kvapą ir 99,9% sunaikina staphylococcus aureus bakterijas. Tad anijonų juostelės paskirtis įklotuose naikinti nemalonų kvapą ir neleisti daugintis bakterijoms, kurios gali sukelti odos sudirgimą ar reprodukcinės sistemos negalivimus. Atliktų dermatologinių tyrimu metu buvo nustatyta, kad Gentle Day® įklotai nedirgina odos. Ekologinis sertifikatas Oek-Tex® bei Made for Helath® garantuoja cheminį ir biologinį produktų saugumą. Tyrimais nustatyta, kad įklotuose nėra kenksmingų medžiagų, tokių kaip chloras, formaldehidas, acetonas, benzolas, sunkiųjų metalų, fenolių, pesticidų ir fungicidų ir kt. galinčių kenkti žmogaus organizmui ir kauptis organizme. Gentle Day® įklotai gaminami tausojant gamtą.
Be visų šių išvardintų tyrimų ir sertifikatų įklotai pasižymi puikiomis savybėmis. Visi įklotai yra laidūs orui, kasdienių įklotų paviršius yra medvilninis, o paketai menstruacijoms pasižymi itin aukštu sugeriamumu – jie sugeria iki 5 kartų daugiau nei įprasti paketai, tuo tarpu paketų paviršius išlieka sausas, o tai suteikia ypatingą komfortą.