Liepos 9d. Ketvirtadienis

Skystas ar mineralinis makiažo pagrindas?

2013 Sausio 30d.
Peržiūrų skaičius: 47960
Skystas ar mineralinis makiažo pagrindas?

Makiažo pagrindas naudojamas nepakartojamam jūsų įvaizdžiui sukurti, išryškinant jūsų grožį ir paslepiant trūkumus, tokius kaip dėmelės, raudonis, maži randeliai. Makiažo pagrindas taip pat padeda sulyginti veido odos spalvą. Tinkamai pasirinkti šią priemonę -  labai svarbu kiekvienai moteriai. Tiek skysti, tiek mineraliniai makiažo pagrindai skiriasi ne tik tarpusavyje, bet ir vienas nuo kito: savo sudėtimi, pasidengimu ant veido, SPF apsauga ir pan. Tad kaip apsispręsti, koks makiažo pagrindas jums tiktų labiausiai?

Skystas makiažo pagrindas

Su skystu makiažo pagrindu turbūt buvo susidūrusi kiekviena moteris ir mergina, nes nuo juo  (keistai atrodo „juo“ parašymas man norėtųsi kad butu „jo“) dažniausiai prasideda pirmosios makiažo pamokėlės.

Aliejaus pagrindu pagaminti makiažo pagrindai labiausiai tinkami sausos arba normalios odos savininkėms, vandens pagrindu pagaminti makiažo pagrindai - riebiai odai. Labai svarbu renkantis skystą makiažo pagrindą tinkamai atsirinkti atspalvį, kuris labiausiai atitinka jūsų odos šviesumą, kad atrodytumėte kuo įmanoma natūraliau.

Skystas makiažo pagrindas parduodamas visur: vaistinėse, didžiuosiuose prekybos centruose, specializuotose parduotuvėse, juo prekiauja ir kosmetikos konsultantės. Mes matome skysto makiažo pagrindo reklamą per televiziją, populiariuosiuose moteriškuose žurnaluose, girdime per radiją. Tai savaime daro moterims įtaką renkantis makiažo pagrindą, girdint ir regint tik teigiamas skysto makiažo pagrindo savybes.

Skysti makiažo pagrindai (praktiškai be išimties) daugiau ar mažiau savo sudėtyje turės tokių sudėtinių dalių kaip parabenai, talkas, aliejai, kvapikliai dažikliai, įvairios cheminės sudėtinės dalys, kurios kenkia arba nesuteikia jokių teigiamų savybių jūsų odai. Tačiau jų nedidelė koncentracija produktuose yra leidžiama įstatymų. Bet kas nutiks po ilgo ir pastovaus jų naudojimo, kuomet kiekvieną dieną ant savęs nešiosime šį „gėrį“...

Kas yra mineralinė kosmetika?

Mineralinė kosmetika gaminama iš žemės mineralų juos susmulkinant iki birios konsistencijos. Kokybiškos mineralinės kosmetikos produktai savo sudėtyje NETURI konservantų, aliejų, parabenų, kvapiklių, chemijos bei kitų odą alergizuojančių bei dirginančių sudėtinių dalių. Dažniausiai pasitaikančios mineralinės kosmetikos sudedamosios dalys būna:

* titano dioksidas – apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių;
* cinko oksidas – ramina sudirgintą odą bei gydo tokias odos problemas kaip veido raudonis;
* geležies oksidai – sugeria ore esančius sunkiuosius metalus ir neleidžia jiems įsigerti į odą;
* baltmolis – sumažina blizgesį bei suteikia matinį efektą;
* žėrutis – atspindi šviesą bei sumažina porų bei raukšlelių matomumą ir kt.

Mineralinis makiažo pagrindas

Kaip jau buvo minėta, mineralinė kosmetika yra birios konsistencijos, tad savaime suprantama, makiažo pagrindas taip pat yra birus, dar dažnai vadinamas mineraline pudra. Makiažo pagrindas turi išbaigtą formulę, todėl pilnai maskuoja, saugo odą nuo žalingų saulės spindulių bei palaiko normalią odos drėgmę.

Griežtų taisyklių kosmetikai, kuri nori vadintis mineraline, netaikoma, tad toks vardas gali būti suteiktas kiekvienam produktui, kurio sudėtyje vyrauja keli mineralai. Net jei šie mineralai ne visai natūralūs (pvz., toks kaip bismutas oksichloridas) arba jei natūralūs mineralai naudojami tik cheminiai produkto sudėčiai praturtinti.

Tad svarbu, prieš renkantis mineralinę kosmetiką, pasidomėti jos sudėtinėmis dalimis, nes tik tikra mineralinė kosmetika (be jokių sintetinių, cheminių ar kitokių priemaišų) gydo bei tausoja odą.

Privalumai ir trūkumai

Mineralinis makiažo pagrindas ant veido praktiškai išlieka visą dieną nepakitęs ir kas svarbiausia –  nekenkia odai, ko nebūtų galima pasakyti apie skystą makiažo pagrindą, kurio per ilgas buvimas ant veido gali sukelti nepageidaujamas pasekmes (dėl įvairiausių jo sudėtyje esančių dirgiklių).

Naudojant mineralinį makiažo pagrindą, jūsų makiažas atrodys daug natūralesnis ir lengvesnis nei naudojant skystą makiažo pagrindą. O mineralai, esantys mineralinėje pudroje, saugo nuo žalingo aplinkos poveikio bei tausoja odą. 

Mineralinį makiažo pagrindą gali naudoti visos moterys nesibaimindamos jokių neigiamų pasekmių. Tuo tarpu, skystas makiažo pagrindas savo cheminės „nesveikos“ sudėties dėka yra visiškai netinkamas jautrią odą turinčioms moterims.

Skystas makiažo pagrindas geriau maskuoja specifines vietas, tokias kaip tamsūs paakiai, tačiau mineralinė kosmetika turi kaip atremti šį privalumą – tai geltonas korektorius (Corrector Yellow), skirtas maskuoti patamsėjusiems paakiams (mėlynėms). Tad specifinėms problemoms šalinti naudojamos tik specialiai tam skirtos priemonės.

Mineralinis makiažo pagrindas naudojamas su kabuki šepetėliu: sukamaisiais judesiais nedidelis mineralų kiekis įtrinamas į šepetėlį, po to švelniais sukamaisiais judesiais mineralus reikia įtrinti į veidą nuo centro žemyn ligi kaklo. Toks makiažo darymas pradedančiosioms gali pasirodyti sudėtingas, tačiau įgūdžiai įgyjami labai greitai ir pasidaryti makiažą galėsite greičiau nei per penkias minutes!

Skystas makiažo pagrindas dengiamas kur kas lengviau – kempinėle, makiažo teptuku ar tiesiog pirštais.

Kokybiškas mineralinis makiažo pagrindas iš pirmo žvilgsnio atrodo kad kainuoja nepigiai arba net gi brangiai. Tačiau garsių ir populiarių firmų skysti makiažo pagrindai taip pat gali kainuoti ir kartais kainuoja brangiau nei mineralinis makiažo pagrindas. Tačiau dažnai moterys renkasi skystą makiažo pagrindą, kuris yra pigesnis, kurio ilgalaikis naudojamas sukelia odos problemų.

Tad grįžtant prie mineralų, pavyzdžiui, mineralinis makiažo pagrindas kainuoja 70 Lt., priklausomai nuo jūsų naudojimo dažnumo jo gali užtekti iki pusės metų (pvz., naudojant 5 k. per savaitę). Reiškia, jūsų išlaidos makiažo pagrindui per mėnesį nesiekia net 12 litų! Naudojat rečiau makiažo pagrindo užtenka ir iki 1 metų laikotarpio! 12 litų turbūt kainuoja pats pigiausias skystas makiažo pagrindas, kurio greičiausiai užtenka tik vienam mėnesiui… Tačiau ar verta jį naudoti ant jūsų švelnios ir jautrios odos?

Mineralinis makiažo pagrindas neturi galiojimo laiko, nes mineralai NĖRA ta terpė, kur gali veistis bakterijos. Tačiau gamintojai dažniausiai rekomenduoja sunaudoti makiažo pagrindą per 24 mėn. po pakuotės atidarymo. Tuo tarpu skystas makiažo pagrindas turintis 24 mėn. galiojimo laikotarpį, anot sveiko gyvenimo specialistų, yra ypatingai perpildytas konservantais, parabenais.

Tad ką rinktis? Žinoma, visi norėtume gyventi sveikiau, naudoti sveiką maistą, kokybišką kosmetiką, tačiau kartais pamirštame apie tai. Rekomenduotume jums išbandyti mineralinį makiažo pagrindą bare X minerals ir asmeniškai pajusti skirtumus tarp šiuo metu (galbūt) jūsų naudojamo skysto makiažo pagrindo. Na, o kodėl verta naudoti bare X minerals makiažo pagrindą skaitykite čia:  www.barexminerals.lt/kodel_verta_naudoti_bare_x_minerals.php

Terapija su deguonimi Jūsų odai

Terapija su deguonimi Jūsų odai

Deguonis yra būtinas gyvybei. Deguonies tiekimas odos ląstelėms yra svarbus, kad jos galėtų gaminti energiją jų medžiagų apykaitos poreikiams patenkinti ir taip užtikrinti mūsų odos gyvybinę energiją. Jei tiekimas nėra užtikirinamas, mūsų ląstelės...


Grožio paslaptys iš Graikijos

Grožio paslaptys iš Graikijos

Graikija – trijų jūrų skalaujama šalis – įdomi ir patraukli ne tik savo architektūra, kultūra, gamtovaizdžiu, klimatu, bet ir tradicijomis, istorija. Daugeliui mūsų, ypač dailiosios lyties atstovėms, labai svarbus yra grožis, jo...


Kolageno kaukės veidui

Kolageno kaukės veidui

Kovojant už jaunystę ir grožį visos priemonės pateisinamos, ir viena iš jų – kolageno kaukės veidui. Kosmetikos gamintojai pasirūpino šiuolaikinėmis moterimis ir siūlo kolagenines kaukes, kurias labai paprasta naudoti namuose.


Plaukų priežiūra rudenį

Plaukų priežiūra rudenį

Po vasaros mūsų visų plaukams reikalinga intensyvi priežiūra. Karšta saulė, jūros druska, baseino chloruotas vanduo neigiamai veikia ne tik odą, bet ir plaukus. Po vasaros atostogų plaukai būna šiek tiek nukentėję, blogiausiu atveju, jie tapo...


Lietuvos ir užsienio garsenybės pamėgo šiuolaikiškus grožio metodus

Lietuvos ir užsienio garsenybės pamėgo šiuolaikiškus grožio metodus

Suglebusi, papilkėjusi, spuoguota oda, celiulitas, strijos, pigmentinės dėmės – visa tai karas, kurį moterys bando laimėti kasdien, o kare visos priemonės pateisinamos, tik dabar jos nebūtinai turi būti skausmingos. Aparatinėje...


Kaip atsikratyti įpročio kramtyti nagus

Kaip atsikratyti įpročio kramtyti nagus

Ar kramtai nagus? Jei taip, žinok, kad esi ne vienas. Nagus kramto kas šeštas suaugęs žmogus. Šis įprotis dažniausiai būna nervinės kilmės ir atsiranda vaikystėje. Tai sukelia daug bėdų pačiam "kramtytojui", kai šis suauga. Žmogus ima...


Natūralios dekoratyvinės kosmetikos žvaigždė - Logona!

Natūralios dekoratyvinės kosmetikos žvaigždė - Logona!

Odos jaunystės išsaugojimas ir vertingų brangakmenių energija. Logona savo ištikimybę patikimiems su senėjimu kovojantiems ingredientams įkūnijo ir naujojoje dekoratyvinės kosmetikos linijoje. Kosmetikos produktai, kuriuos kasdien naudojate...


KAD PĖDOS BŪTŲ GRAŽIOS IR SVEIKOS

KAD PĖDOS BŪTŲ GRAŽIOS IR SVEIKOS

Kaip dažnai mes visi pamirštame palepinti savo kojas, kurios nenuilsdamos mus nugabena ten, kur mes norime būti. Kartais per dieną tenka suvaikščioti tikrai ne vieną kilometrą, o neretai kilometrai įveikiami avint aukštakulnius, nepatogiu...


Ko nepatyręs permanentinio makiažo meistras niekada nepasakys klientui?

Ko nepatyręs permanentinio makiažo meistras niekada nepasakys klientui?

Pastaruoju metu ilgalaikis makiažas tapo labai populiaria procedūra. Tačiau dažnam kyla klausimas, kas tai yra. Tai procedūra, atliekama panašiai kaip tatuiruotė: į viršutinį odos sluoksnį – dermą – su adata įvedamas pigmentas.


MINERALINĖS KOSMETIKOS REVOLIUCIJA

MINERALINĖS KOSMETIKOS REVOLIUCIJA

Mineralinė kosmetika skaičiuoja ne pirmą tūkstantmetį – įvairių mineralų milteliais gražinosi jau Egipto karalienė Kleopatra bei kilmingos Kinijos moterys, tikėdamos, kad nėra geresnės ir natūralesnės priemonės, pabrėžiančios gamtos duotą...


MATINIAI LŪPŲ DAŽAI – KĄ DARYTI, KAD LŪPOS NEIŠSAUSĖTŲ JUOS NAUDOJANT?

MATINIAI LŪPŲ DAŽAI – KĄ DARYTI, KAD LŪPOS NEIŠSAUSĖTŲ JUOS NAUDOJANT?

Negalit mums nepritarti – pernai metų pati populiariausia ir perkamiausia kosmetikos priemonė buvo matiniai lūpų dažai! Mada paplito po visą pasaulį tiesiog žaibiškai. Žinoma, kad ne veltui – lūpos, padengtos matine spalva atrodo...


Prausimosi ritualai – ar viską darote teisingai?

Prausimosi ritualai – ar viską darote teisingai?

Taisyklingai veido valymas prasideda nuo švelnių ir efektyvių priemonių, tausojančių Jūsų odos pH ir drėgmės-riebalų pusiausvyrą, sukuriančių komforto jausmą ir balansuojančių odą. Tokia priemonė paruošia odą naktiniam grožio miegui, jos...


Balzamas moters organizmui

Balzamas moters organizmui

Kartais moterys, nuolat besirūpindamos namais, šeima ar karjera, pamiršta deramai pasirūpinti savo sveikata ir grožiu. O tam žinių reikia ne tiek ir daug – užtenka prisiminti jau prieš kelis šimtmečius pradėtą vartoti vaistinį augalą, kurio...


Kaip atrodyti gražiai, kai laukiesi?

Kaip atrodyti gražiai, kai laukiesi?

Būti mama – didžiulis džiaugsmas, o laukimo momentas – ypač svarbus. Sakoma, kad gražiausia moteris – besilaukianti moteris, todėl negalima nustoti rūpintis savimi ir savo grožiu net ir tuomet, kai gyvenate laukimu. Apvalėjant...


Receptą nuo streso diktuoja gamta

Receptą nuo streso diktuoja gamta

Kilus bet kokiam pavojui mūsų sveikatai ar gerovei susiduriame su stresu - organizmas patenka į įtampos būseną. Streso neigiamas poveikis kaupiasi. Ir vieną dieną pastebime pokyčius organizme - kokią nors konkrečią ligą. Ypač jautrūs stresui gali...


Švelni it šilkas – Jūsų oda vasarą!

Švelni it šilkas – Jūsų oda vasarą!

Pirmieji saulės spinduliai maloniai šildo kūną ir kviečia mėgautis vasaros malonumais. Nenusiminkite, jei nespėjote pasirūpinti nepageidaujamais kūno plaukeliais. Savo išvaizdai reiklioms moterims pažangios medicinos ir grožio klinika BIOFIRST...


Didysis moterų priešas - celiulitas

Didysis moterų priešas - celiulitas

Didysis moterų priešas, apie kurį pagalvoja kiekviena tiek jaunesnio, tiek brandesnio amžiaus moteris - celiulitas. Apie jo atsiradimą ir kovą su juo kalbėta ir rašyta daug, tačiau, rodos, naudos jokios. Atidžiau pažvelgusios, šį...


MERSEA balinantis veido kremas - pigmentinių dėmių priešas

MERSEA balinantis veido kremas - pigmentinių dėmių priešas

Kosmetologijos ir estetinės medicinos specialistai dažniausiai susiduria su įgytomis pigmentinėmis dėmėmis. Tai įvairios hipermelanozės, atsirandančios dėl įvairių nepalankių ar traumuojančių faktorių (mechaninių, UV, temperatūrinių, cheminių,...


Japoniškas terapinis veido masažas ( KOBIDO)

Japoniškas terapinis veido masažas ( KOBIDO)

Japoniškas terapinis veido masažas – tai sudėtingas, tradicinio japoniško Anma masažo technikų ir akupunktūrinių taškų (tsubo) derinys. Šis nuostabus masažas, pasižymintis nepaprastu elegantiškumu ir rafinuotumu atsirado Japonijoje daugiau,...


Mezoterapija, audinių užpildai ir rūgštiniai pilingai: kartu ar atskirai?

Mezoterapija, audinių užpildai ir rūgštiniai pilingai: kartu ar atskirai?

„Vieną moterį ir pusės milimetro gylio raukšlelė kiekvienąkart pažvelgus į veidrodį varo iš proto ir neleidžia užmigti naktimis, o kita ramiai gyvena ir tuomet, kai amžius išvagoja visą veidą“, – teigia „GK klinikos“...


KOSMETIKA KELIAUJANT: MINIMALIZMAS ODOS PRIEŽIŪROJE

KOSMETIKA KELIAUJANT: MINIMALIZMAS ODOS PRIEŽIŪROJE

Kelionėje išlaikyti žavesį bei būti viskam pasiruošus reikalauja pastangų, tačiau ribota lagamino talpa apriboja buteliukų skaičių. Nesvarbu, ar ruošiatės ilgai lauktoms atostogoms užsienyje, ar savaitgaliui kaime – susikrauti grožio...


PRP – jaunystės eliksyras, slypintis jūsų kraujyje

PRP – jaunystės eliksyras, slypintis jūsų kraujyje

Šiuo metu pati populiariausia jauninamoji procedūra pasaulyje – PRP (TPP), t.y. plazmoliftingas arba injekcijos trombocitais praturtinta plazma. Tai odos ląstelių atkūrimas (regeneracijos skatinimas) naudojant paciento kraujo plazmą....


Jei slenka plaukai...

Jei slenka plaukai...

Neseniai Lietuvos rinkoje pasirodė naujas prietaisas, skirtas kovoti su plaukų slinkimu. Klinikiniais bandymais patikrintas lazerines šukas „HairMax“ galima naudoti tiek kaip atskirą gydymo būdą, tiek su kitomis terapijomis. Šukas...


Drėkinamasis veido kremas SEBAMED

Drėkinamasis veido kremas SEBAMED

Aktyvus drėkinamasis kompleksas stimuliuoja natūralius odą drėkinančius faktorius ir atkuria odos drėgmės balansą.


Su odos senėjimu kovokite veiksmingai!

Su odos senėjimu kovokite veiksmingai!

Skirtingų žmonių oda sensta skirtingu greičiu. Tai labai individualus procesas ir jis priklauso nuo daugelio priežasčių. Vieni iš reikšmingiausių odos senėjimo faktorių yra mūsų genai. XXI amžiuje genetikos žinios atskleidė, kokią įtaką amžius ir...


Kaip drėkinti odą?

Kaip drėkinti odą?

Sausa, niūri, pavargusi, šerpetojanti, o gal net riebi oda? Taip, visiems odos tipams būtina drėgmė. Dabartinis gyvenimo tempas daro mums ir mūsų odai didžiulę žalą, nes tiesiog nerandame laiko, kartais net per visą dieną, išgerti stiklinės...


Nugaros skausmai ir masažo nauda

Nugaros skausmai ir masažo nauda

Dažnas šiais technologijų laikais skundžiasi nugaros skausmais, dažnai pagrindinė darbo vieta yra sėdimas ofiso darbas, visą dieną trunkantis sėdėjimas kėdeje. Jei darbas ne ofise, tai gali būti fizinis darbas, didelė nugaros apkrova. Taip pat...


Inovatyvus lazeris kūno apimtis mažina lengvai, greitai ir efektyviai...

Inovatyvus lazeris kūno apimtis mažina lengvai, greitai ir efektyviai...

Sėdimas darbas, stresai, netaisyklinga mityba skatina riebalų kaupimąsi. Viršsvoris – tai ne tik estetinė problema, tai organizmo sukauptų toksinų neigiamas poveikis, papildoma apkrova širdžiai, sąnariams, stuburui, kraujagyslių sistemai;...


Frakcinis odos atjauninimas eTwo Sublative™

Frakcinis odos atjauninimas eTwo Sublative™

Sublative™ – bipoliarinio radijo dažnių poveikio frakcinė technologija, veiksminga viršutinėje dermos dalyje, kur energija gali gerokai pagausinti kolageno ir elastino minimaliai pažeisdama epidermį. Sublative™ –...


Kas slepiasi kosmetikos produkto etiketėje?

Kas slepiasi kosmetikos produkto etiketėje?

Vis labiau į mūsų gyvenimus ir buitį veržiasi ekologija su savo produktais ir idėjomis. Vieni tai vadina mada, kiti - dar vienu prekybininkų triuku įpiršti gaminį vartotojui, o dar kiti džiaugiasi pagaliau sulaukę atsako visuotinei...


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9