Gegužės 25d. Trečiadienis

Skystas ar mineralinis makiažo pagrindas?

2013 Sausio 30d.
Peržiūrų skaičius: 47960
Skystas ar mineralinis makiažo pagrindas?

Makiažo pagrindas naudojamas nepakartojamam jūsų įvaizdžiui sukurti, išryškinant jūsų grožį ir paslepiant trūkumus, tokius kaip dėmelės, raudonis, maži randeliai. Makiažo pagrindas taip pat padeda sulyginti veido odos spalvą. Tinkamai pasirinkti šią priemonę -  labai svarbu kiekvienai moteriai. Tiek skysti, tiek mineraliniai makiažo pagrindai skiriasi ne tik tarpusavyje, bet ir vienas nuo kito: savo sudėtimi, pasidengimu ant veido, SPF apsauga ir pan. Tad kaip apsispręsti, koks makiažo pagrindas jums tiktų labiausiai?

Skystas makiažo pagrindas

Su skystu makiažo pagrindu turbūt buvo susidūrusi kiekviena moteris ir mergina, nes nuo juo  (keistai atrodo „juo“ parašymas man norėtųsi kad butu „jo“) dažniausiai prasideda pirmosios makiažo pamokėlės.

Aliejaus pagrindu pagaminti makiažo pagrindai labiausiai tinkami sausos arba normalios odos savininkėms, vandens pagrindu pagaminti makiažo pagrindai - riebiai odai. Labai svarbu renkantis skystą makiažo pagrindą tinkamai atsirinkti atspalvį, kuris labiausiai atitinka jūsų odos šviesumą, kad atrodytumėte kuo įmanoma natūraliau.

Skystas makiažo pagrindas parduodamas visur: vaistinėse, didžiuosiuose prekybos centruose, specializuotose parduotuvėse, juo prekiauja ir kosmetikos konsultantės. Mes matome skysto makiažo pagrindo reklamą per televiziją, populiariuosiuose moteriškuose žurnaluose, girdime per radiją. Tai savaime daro moterims įtaką renkantis makiažo pagrindą, girdint ir regint tik teigiamas skysto makiažo pagrindo savybes.

Skysti makiažo pagrindai (praktiškai be išimties) daugiau ar mažiau savo sudėtyje turės tokių sudėtinių dalių kaip parabenai, talkas, aliejai, kvapikliai dažikliai, įvairios cheminės sudėtinės dalys, kurios kenkia arba nesuteikia jokių teigiamų savybių jūsų odai. Tačiau jų nedidelė koncentracija produktuose yra leidžiama įstatymų. Bet kas nutiks po ilgo ir pastovaus jų naudojimo, kuomet kiekvieną dieną ant savęs nešiosime šį „gėrį“...

Kas yra mineralinė kosmetika?

Mineralinė kosmetika gaminama iš žemės mineralų juos susmulkinant iki birios konsistencijos. Kokybiškos mineralinės kosmetikos produktai savo sudėtyje NETURI konservantų, aliejų, parabenų, kvapiklių, chemijos bei kitų odą alergizuojančių bei dirginančių sudėtinių dalių. Dažniausiai pasitaikančios mineralinės kosmetikos sudedamosios dalys būna:

* titano dioksidas – apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių;
* cinko oksidas – ramina sudirgintą odą bei gydo tokias odos problemas kaip veido raudonis;
* geležies oksidai – sugeria ore esančius sunkiuosius metalus ir neleidžia jiems įsigerti į odą;
* baltmolis – sumažina blizgesį bei suteikia matinį efektą;
* žėrutis – atspindi šviesą bei sumažina porų bei raukšlelių matomumą ir kt.

Mineralinis makiažo pagrindas

Kaip jau buvo minėta, mineralinė kosmetika yra birios konsistencijos, tad savaime suprantama, makiažo pagrindas taip pat yra birus, dar dažnai vadinamas mineraline pudra. Makiažo pagrindas turi išbaigtą formulę, todėl pilnai maskuoja, saugo odą nuo žalingų saulės spindulių bei palaiko normalią odos drėgmę.

Griežtų taisyklių kosmetikai, kuri nori vadintis mineraline, netaikoma, tad toks vardas gali būti suteiktas kiekvienam produktui, kurio sudėtyje vyrauja keli mineralai. Net jei šie mineralai ne visai natūralūs (pvz., toks kaip bismutas oksichloridas) arba jei natūralūs mineralai naudojami tik cheminiai produkto sudėčiai praturtinti.

Tad svarbu, prieš renkantis mineralinę kosmetiką, pasidomėti jos sudėtinėmis dalimis, nes tik tikra mineralinė kosmetika (be jokių sintetinių, cheminių ar kitokių priemaišų) gydo bei tausoja odą.

Privalumai ir trūkumai

Mineralinis makiažo pagrindas ant veido praktiškai išlieka visą dieną nepakitęs ir kas svarbiausia –  nekenkia odai, ko nebūtų galima pasakyti apie skystą makiažo pagrindą, kurio per ilgas buvimas ant veido gali sukelti nepageidaujamas pasekmes (dėl įvairiausių jo sudėtyje esančių dirgiklių).

Naudojant mineralinį makiažo pagrindą, jūsų makiažas atrodys daug natūralesnis ir lengvesnis nei naudojant skystą makiažo pagrindą. O mineralai, esantys mineralinėje pudroje, saugo nuo žalingo aplinkos poveikio bei tausoja odą. 

Mineralinį makiažo pagrindą gali naudoti visos moterys nesibaimindamos jokių neigiamų pasekmių. Tuo tarpu, skystas makiažo pagrindas savo cheminės „nesveikos“ sudėties dėka yra visiškai netinkamas jautrią odą turinčioms moterims.

Skystas makiažo pagrindas geriau maskuoja specifines vietas, tokias kaip tamsūs paakiai, tačiau mineralinė kosmetika turi kaip atremti šį privalumą – tai geltonas korektorius (Corrector Yellow), skirtas maskuoti patamsėjusiems paakiams (mėlynėms). Tad specifinėms problemoms šalinti naudojamos tik specialiai tam skirtos priemonės.

Mineralinis makiažo pagrindas naudojamas su kabuki šepetėliu: sukamaisiais judesiais nedidelis mineralų kiekis įtrinamas į šepetėlį, po to švelniais sukamaisiais judesiais mineralus reikia įtrinti į veidą nuo centro žemyn ligi kaklo. Toks makiažo darymas pradedančiosioms gali pasirodyti sudėtingas, tačiau įgūdžiai įgyjami labai greitai ir pasidaryti makiažą galėsite greičiau nei per penkias minutes!

Skystas makiažo pagrindas dengiamas kur kas lengviau – kempinėle, makiažo teptuku ar tiesiog pirštais.

Kokybiškas mineralinis makiažo pagrindas iš pirmo žvilgsnio atrodo kad kainuoja nepigiai arba net gi brangiai. Tačiau garsių ir populiarių firmų skysti makiažo pagrindai taip pat gali kainuoti ir kartais kainuoja brangiau nei mineralinis makiažo pagrindas. Tačiau dažnai moterys renkasi skystą makiažo pagrindą, kuris yra pigesnis, kurio ilgalaikis naudojamas sukelia odos problemų.

Tad grįžtant prie mineralų, pavyzdžiui, mineralinis makiažo pagrindas kainuoja 70 Lt., priklausomai nuo jūsų naudojimo dažnumo jo gali užtekti iki pusės metų (pvz., naudojant 5 k. per savaitę). Reiškia, jūsų išlaidos makiažo pagrindui per mėnesį nesiekia net 12 litų! Naudojat rečiau makiažo pagrindo užtenka ir iki 1 metų laikotarpio! 12 litų turbūt kainuoja pats pigiausias skystas makiažo pagrindas, kurio greičiausiai užtenka tik vienam mėnesiui… Tačiau ar verta jį naudoti ant jūsų švelnios ir jautrios odos?

Mineralinis makiažo pagrindas neturi galiojimo laiko, nes mineralai NĖRA ta terpė, kur gali veistis bakterijos. Tačiau gamintojai dažniausiai rekomenduoja sunaudoti makiažo pagrindą per 24 mėn. po pakuotės atidarymo. Tuo tarpu skystas makiažo pagrindas turintis 24 mėn. galiojimo laikotarpį, anot sveiko gyvenimo specialistų, yra ypatingai perpildytas konservantais, parabenais.

Tad ką rinktis? Žinoma, visi norėtume gyventi sveikiau, naudoti sveiką maistą, kokybišką kosmetiką, tačiau kartais pamirštame apie tai. Rekomenduotume jums išbandyti mineralinį makiažo pagrindą bare X minerals ir asmeniškai pajusti skirtumus tarp šiuo metu (galbūt) jūsų naudojamo skysto makiažo pagrindo. Na, o kodėl verta naudoti bare X minerals makiažo pagrindą skaitykite čia:  www.barexminerals.lt/kodel_verta_naudoti_bare_x_minerals.php

Terapija su deguonimi Jūsų odai

Terapija su deguonimi Jūsų odai

Deguonis yra būtinas gyvybei. Deguonies tiekimas odos ląstelėms yra svarbus, kad jos galėtų gaminti energiją jų medžiagų apykaitos poreikiams patenkinti ir taip užtikrinti mūsų odos gyvybinę energiją. Jei tiekimas nėra užtikirinamas, mūsų ląstelės...


Jaunystės šaltinis

Jaunystės šaltinis

Žmogaus organizmo senėjimas - fiziologiškai neišvengiamas procesas. Tačiau žmonės sensta skirtingai: vieni greičiau, kiti lėčiau. Ar įmanoma paveikti šio proceso spartą, jį sulėtinti? Visais laikais medicina siūlė priemonių išorinei jaunystei...


Rūpinamės grožiu žiemą: kokias procedūras rinktis?

Rūpinamės grožiu žiemą: kokias procedūras rinktis?

Žiema – toks metas, kada norisi ramiai gurkšnoti arbatą, arba susivynioti į šiltą antklodę. Tačiau nereikia pamiršti ir apie savo odą. Geriausia žiemą išnaudoti savo odos atšviežinimui, padailinti bei pašalinti tam tikras jos problemas. Tad,...


BOTOKSO procedūros be injekcijų

BOTOKSO procedūros be injekcijų

Medicinoje Botokso injekcijos žinomos kaip senstelėjusios odos atjauninimo priemonė, išlyginanti atsiradusias raukšles ir nepageidaujamus odos nelygumus. Kitaip ši priemonė vadinama grožio injekcijomis.


Kraujagyslinių darinių gydymas VBeam 2 Perfecta pulsiniu dažų lazeriu

Kraujagyslinių darinių gydymas VBeam 2 Perfecta pulsiniu dažų lazeriu

VBeam 2 Perfecta yra penktoji kompanijos Candela kraujagyslinių lazerių karta (V- Vascular Beam, angl. kraujagyslių spindulys), specialiai sukurta kraujagyslinių darinių šalinimui ir lyderiaujanti tarp impulsinių dažų lazerių pasauliniu mastu....


Kaip gydyti nuospaudas?

Kaip gydyti nuospaudas?

Greičiausiai kiekvienas ne kartą esame turėję nuospaudų ant kojų ir žinome, kad tai – anoks malonumas. Veikiau atvirkščiai, didelis diskomfortas, neretai net ribojantis judėjimą. Išvengti nuospaudų geriausiai gali padėti tinkama avalynė ir...


Išsaugotai jaunystei - augalinis silicis

Išsaugotai jaunystei - augalinis silicis

Vaikystėje labai bijodavau pasakos apie Piktąją Raganą, kuri nuo visų slėpėsi savo tamsioje trobelėje kažkur gūdaus miško vidury. Su dideliu smalsumu vis iš naujo skaitydavau šią pasaką susigūžusi lovos galvūglyje ir įsivaizduodavau, kaip kuprota...


Mezoterapija - unikalus metodas gražios ir sveikos odos atkūrimui ir išsaugojimui, bei plaukų slinkimo gydymui

Mezoterapija - unikalus metodas gražios ir sveikos odos atkūrimui ir išsaugojimui, bei plaukų slinkimo gydymui

Mezoterapija – medicininė gydymo technika, kurios metu į probleminės veido ar kūno zonos odą (į giliuosius jos sluoksnius) mikroinjekcijomis sušvirkščiami veikliųjų preparatų mišiniai, ir dėl to suaktyvėja elastino ir kolageno gamyba, oda...


Laboratoires FILORGA filosofija geriausiems rezultatams pasiekti – KOMBINUOJAMOS TERAPIJOS

Laboratoires FILORGA filosofija geriausiems rezultatams pasiekti – KOMBINUOJAMOS TERAPIJOS

Laboratoires FILORGA, kurią Lietuvoje atstovauja „Medicinos strategija“, gamina patentuotos sudėties mezoterapijos mišinius, audinių užpildus, rūgštinius pilingus ir profesionalią kosmetiką. Tai labai didelis privalumas, nes...


Skaistalai, ir ką mums reikia apie juos žinoti

Skaistalai, ir ką mums reikia apie juos žinoti

Natūraliai, tarsi be makiažo atrodanti oda šiais metais yra populiarumo viršūnėje. Kartais užtenka tik šiek tiek mineralinės pudros, skaistalų skruostams paryškinti ir akių tušo. Taigi šįkart rašome apie skaistalus, ir koks galingas įrankis jie...


3D spausdinimo būdu Lietuvoje pagaminti akinių rėmeliai

3D spausdinimo būdu Lietuvoje pagaminti akinių rėmeliai

Tą dieną, kai okulistas išrašo pirmuosius akinius, kiekvienas susiduriame su užduotimi, kaip atrasti tinkamus akinių rėmelius, juk šiais laikais akinai yra tarsi vizitinė kortelė, kurie pasako nemažai apie Jus. Todėl akiniai turi būti ne tik...


Jūros dovanos grožiui

Jūros dovanos grožiui

Ar žinote, kokie jūros mineralai nepaprastai naudingi jūsų odai? Ir kad skirtingiems odos sluoksniams reikalingi vis kitokie mineralai? Štai epidermis mielai "suvalgo" cinką, varį, natrį, chlorą, kalį, kalcį. Derma nekantraudama...


Pasitikite vasarą pasitikintys savimi. Botulino toksino injekcijos nuo prakaitavimo.

Pasitikite vasarą pasitikintys savimi. Botulino toksino injekcijos nuo prakaitavimo.

Botulino toksino preparatas yra tinkama priemonė kovojant su hiperhidroze. Hiperhidrozė – tai yra didesnis prakaitavimas, nei reikalingas normaliai kūno termoreguliacijai užtikrinti. Neretai ši būklė prasideda vaikystėje arba paauglystėje....


Kodėl turime mokėti už reklamą?

Kodėl turime mokėti už reklamą?

Daugelio profesionalios kosmetikos prekių kaina „išpūsta“ dėl to, kad gamintojai daug finansuoja į reklamą, seminarus ir mokymus. O ar negeriau mokėti už produktus, o ne už vardą? Mood itališka linija vadovaujasi šūkiu – aukšta...


Kaip plito plaukelių šalinimo mada

Kaip plito plaukelių šalinimo mada

Įvairiais amžiais kūno plaukuotumo mada tai ateidavo, tai praeidavo. Sakoma, kad lygios ir glotnios odos mada prasidėjo dar XIII amžiuje prieš mūsų erą, garsiosios Egipto gražuolės ir valdovės Nefertitės laikais. Šiais laikais plaukeliai ant...


Ar apgamas vis dar yra grožio simbolis?

Ar apgamas vis dar yra grožio simbolis?

Ar apgamas vis dar yra grožio simbolis? Nustatyta, kad 23 - 57 proc. pikčiausio odos vėžio - melanomų kyla iš pigmentinių apgamų. Apgamai dažnai pakinta dėl pastovaus dirginančio poveikio. Dažniausias dirginantis veiksnys yra saulės spektro...


Meskite rūkyti į pagalbą pasitelkdami sportą

Meskite rūkyti į pagalbą pasitelkdami sportą

Sprendimas mesti rūkyti, iššaukia didžiulius gyvenimo pokyčius. Priprasti prie rūkymo ar jo sukeltų gyvenimo įpročių yra ypač lengva, o mesti rūkyti yra itin sunku. Metant, jums reikės pakeisti daugelį įpročių, čia jums gali padėti fizinė veikla....


CHI įrankiai  – tai sveiki ir gražus jūsų plaukai!

CHI įrankiai – tai sveiki ir gražus jūsų plaukai!

Jie vieni geriausių iš siūlomų Amerikos gamintojų ir JAV užima daugiau nei 70 % profesionalams skirtų įrankių rinkos. Visi kaitinimo instrumentų elementai pagaminti iš keramikos lydinių, sukurtų NASA kosminių tyrimų institute. Tokiuose...


Kaip mesti rūkyti ir išlikti lieknai?

Kaip mesti rūkyti ir išlikti lieknai?

Daugelis mano, kad, metusi rūkyti, moteris greitai sustorėja. Deja, dažnai taip ir atsitinka. Tačiau nereikalingų kilogramų galima atsikratyti ir negrįžtant prie cigarečių, kurios labai kenkia organizmui. Iš kur atsiranda antsvoris? Metams bėgant...


Kaip tolygiai padengti savaiminio įdegio kremą?

Kaip tolygiai padengti savaiminio įdegio kremą?

Daugelis laukia vasaros ne tik dėl vandens pramogų, dėl galimybės pasipuošti ir dažnesnio buvimo gamtoje,tačiau ir dėl įdegio. Tiesa, kai kurie skundžiasi, jog kad ir kiek guli saulėje, tačiau ji niekaip jų „neima“.Tokių žmonių oda...


Pats laikas rūpintis grožiu ir sveikata

Pats laikas rūpintis grožiu ir sveikata

Daugelį odos gydymo bei gražinimo procedūrų patartina atlikti tada, kai saulės spinduliai nėra aktyvus, o kūną nuo jų apsaugo drabužiai. Pradėkime nuo paprasčiausio dalyko, kuris neduoda ramybės daugeliui žmonių. Tai spuogai. Ir iš tikrųjų metas...


Odos senėjimą stabdantys antioksidantai - vitaminai A, C, E ir kofermentas Q10

Odos senėjimą stabdantys antioksidantai - vitaminai A, C, E ir kofermentas Q10

"Original Cosmetics" odos senėjimą stabdantis kremas "ACEQ10" yra skirtas visiems odos tipams nuo 35 metų. Šis vitaminais - A, C, E ir kofermentu Q10 praturtintas kremas padeda stabdyti pirmuosius laiko požymius odoje. Kremo...


Spuoguotai, nešvariai, jautriai odai

Spuoguotai, nešvariai, jautriai odai

Aknė – kone dažniausiai pasitaikanti infekcinė odos liga, su kuria susidurti daugumai tenka dar paauglystėje. Kaip žinia, tai odos riebalinių liaukų sutrikimas, kurio eigoje oda tampa spuoguota, inkštiruota. Per paskutinius kelis...


Priemonė nuo spuogų (Spot treatment)

Priemonė nuo spuogų (Spot treatment)

Unikali ir veiksminga priemonė vietiniam naudojimui ant spuogų. Priemonė sukurta pagal specialią formulę, derinant vaistinių augalų ekstraktus su Ne- gyvosios jūros mineralais. Absorbuoja sebumą, sausina spuogelius, ramina.


Lyg iš pieno plaukusi

Lyg iš pieno plaukusi

Jei Kleopatra iš tiesų būtų praktikavusi visus grožio ritualus, kurie dabar jai priskiriami, ko gero, ji nebūtų turėjusi laiko imperijai valdyti. Tačiau vienas jos grožio receptas abejonių nekelia – ji puikiai žinojo, koks naudingas odai...


Kodėl mezoterapija plaukams yra naudinga?

Kodėl mezoterapija plaukams yra naudinga?

Mezoterapija plaukams yra naudinga dėl kelių priežasčių. Visų pirma, ji sumažina plaukų slinkimą, kuris gali atsirasti dėl skirtingų priežasčių. Alopecija, dažnai vadinama plaukų slinkimu arba nuplikimu, yra plaukų slinkimas nuo galvos ir kūno....


Maskuojanti  pudra retiems  plaukams Hair max

Maskuojanti pudra retiems plaukams Hair max

Natūraliai atrodanti, plaukų efektą sukurianti plaukų pudra plinkantiems arba norintiems užmaskuoti žilus plaukus. Natūralaus keratino milteliai maskuoja plonus, išretėjusius plaukus, suteikia apimties.


Mineralų kompleksas "Baltasis Baltijos Auksas"

Mineralų kompleksas "Baltasis Baltijos Auksas"

100% Natūralus ir ekologiškas "Baltasis Baltijos Auksas" - labai smulkių skaidulų kalkakmenio akytas mineralas, sudarytas iš kalcito ir mikroorganizmų su mikrokristalinėmis nuosėdomis.


Kuo gyvena Holivudas?

Kuo gyvena Holivudas?

2013 metais grįžęs iš Paryžiaus Pasaulinio veiksmų prieš senėjimą (angl. Anti-age) medicinos ir estetikos kongreso, tiesiai iš oro uosto Vilniuje užsukau į „Maximos“ parduotuvę. Čia dar sykį turėjau progos įsitikinti, kad Lietuvos...


Plaukų stiprinimas

Plaukų stiprinimas

Žiemą apsauginės organizmo jėgos nusilpsta - vis lengviau persišaldome, susigriebiame slogą ar kosulį. Imunitetas sumažėja, savijauta pablogėja, nuotaika subjūra. Gaila, bet žiema - ne vien Kalėdos, Naujieji metai, karštas šokoladas ar aromatingas...

lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9