Nobel biocare

Ką garantuoja šaunioji trijulė – kolagenas, hialurono rugštis ir elastinas?

maisto papildai grožiui

Kolagenas, hialurono rūgštis ir elastinas – visos šios trys medžiagos palaiko žmogaus sveikatą, leidžia jam kuo ilgiau jaustis jaunam. Jei kurios nors iš jų pradeda trūkti, iš karto pajuntame šį trūkumą. Visos šios trijulės atsargos, amžiui bėgant, pamažu pradeda sekti, todėl pravartu nepavėluoti jas papildyti. Dr. Ohhira maisto papilduose vienoje vietoje esama visų šių medžiagų.

Kokia yra kolageno paskirtis?

Kolagenas padeda išlaikyti odos drėgnumą, stangrumą ir elastingumą. Jo reikia ir gerai plaukų būklei palaikyti. Jis yra būtinas sąnariams, kaulams ir nagams. Dar jį vadina organizmo klijais, nes didelė šio baltymo dalis glaudžiasi sąnarių kremzlėse, todėl jos išlieka elastingos ir mažiau dėvisi.

Taip pat kolagenas yra viena iš pagrindinių kaulų masės dalių, jis mažina kaulų trapumą, apsaugo nuo osteoporozės. Gaila, bet žmogui senėjant organizme jo atsargos pradeda mažėti, tada oda ima raukšlėtis, plaukai išplonėja, pasidaro trapūs, nuolat kamuoja sąnarių skausmai. Todėl senstant pats laikas yra pasirūpinti kolageno baltymo atstatymu.

Kokią naudą mums duoda hialurono rūgštis?

Ši rūgštis yra atsakinga už odos ląstelių drėgmės palaikymą, todėl ji dar yra vadinama jaunystės eleksyru, nes ji dar skatina organizme elastino ir kolageno susijungimą, apsaugo odą nuo kenksmingų laisvųjų radikalų, neleidžia jai išsausėti ir suteikia jaunatvišką skaistumą, netgi palaipsniui padeda atsikratyti raukšlių.

Kaip žmogui pasitarnauja elastinas?

Pats šio baltymo pavadinimas primena, jog jis savo prigimtimi yra elastingas. Jo esama visame kūno jungiamajame audinyje, odoje, plaučiuose ir kraujagyslėse. Elastinas yra atsakingas už tai, kad audiniai galėtų išsitempti, o po to vėl sugrįžti į pradinę būseną. Tai itin svarbu veido ir kaklo srityse.

Todėl jis yra labai svarbus odos sveikatai ir gerai jos išvaizdai palaikyti, nes jo dėka yra užkertamas kelias stambesnių ir smulkesnių raukšlių formavimuisi. Kadangi metams bėgant elastino, kaip ir kitų baltymų atsargos organizme ima sekti, oda ima prarasti elastingumą, ima glebti. Kad to būtų išvengta, irgi verta papildyti organizmą elastino atsargomis maisto papildų pavidalu.

TAIP PAT SKAITYKITE