Rawpowders

Kaip organizmui pasitarnauja hialurono rūgštis?

Hialurono rūgštis

Hialurono rūgštis – tai natūraliai organizme gaminama medžiaga. Didžiausia jos dalis aptinkama odoje, jungiamuosiuose audiniuose ir akyse. Pagrindinė šios medžiagos paskirtis – vandens sulaikymas kūne, kad jo audiniai nuolat būtų drėgni ir gerai sutepti. Natūralios kilmės maisto papildai su hialurono rūgštimi yra parduodami internetinėje parduotuvėje: ohhira.lt.

Kokią naudą odos sveikatai duoda maisto papildai su hialurono rūgštimi?

Pagrinde maisto papildai su hialurono rūgštimi padeda palaikyti gerą odos būklę. Senstant odoje mažėja hialurono rūgšties kiekis, todėl apsimoka vartoti šios rūšies maisto papildus, nes tai darant padidėja odos drėgnumas, sumažėja jos išsausėjimas, nebe taip ryškiai į akis krenta raukšlės. Be to, vartojant maisto papildus su šia rūgštimi, pranyksta anksčiau atsiradę odos paraudimai ir dermatito požymiai.

Kodėl hialurono rūgštis yra naudinga gydant žaizdas?

Hialurono rūgštis ne tik skaistina odą, bet ir akivaizdžiai prisideda prie greitesnio žaizdų gijimo. Kai yra pažeidžiamas odos paviršius, prireikia gausesnių šios rūšies atsargų organizme. Ir ne šiaip sau, nes hialuronas yra atsakingas už uždegiminių procesų reguliavimą.

Ši rūgštis duoda organizmui signalą, nurodydama, kur yra pažeistoji vieta, tada toje vietoje automatiškai ima formuotis tankesnis kraujagyslių tinklas. Po šito pradeda rauktis žaizdos vieta ir mažėti jos keliamas skausmas.

Kokią ypač naudingą savybę turi hialurono rūgštis?

Viena iš naudingiausių hialurono rūgšties savybių – tai antibakterinis jos poveikis. Tai padeda ryškiai sumažinti infekcijų riziką. Puiku ir tai, kad ši rūgštis šauniai pasitarnauja gydant dantenų ligas, burnos ertmėje esančias žaizdeles.

Nors moksliniais tyrimais nėra konkrečiai nustatyta, kad maisto papildų su hialurono rūgštimi naudojimas gali daryti tiesioginį poveikį žaizdų gijimui, tačiau yra aišku ir tai, kad tokie papildai organizme padidina hialurono rūgšties koncentraciją. O tai leidžia manyti, jog jie yra naudingi ir žaizdų gydymui.

Kuo hialurono rūgštis yra naudinga akims?

Nemaža dalis suaugusių žmonių kenčia nuo sausų akių sindromo, kuris dažniausiai atsiranda tiems asmenims, kuriems visą darbo dieną tenka praleisti prie kompiuterio ekrano. Tačiau, jei vartojami maisto papildai su šia rūgštimi, šio sindromo įmanoma išvengti, nes hialuronas padeda organizme, tame tarpe ir akyse palaikyti reikiamą drėgmės kiekį.

TAIP PAT SKAITYKITE