Sebamed

Kova su plaukų slinkimu: 5 patarimai

Plaukų slinkimas

Jeigu norite gražių plaukų – reikia kasdien dėti pastangas, kad jie tokie būtų. Šiuo metu priemonių yra labai daug. Problema, kad dažniausiai jos įsigyjamos, tačiau nėra nuolatos naudojamos, tad efekto – nėra. Naudoti reikia rutiniškai. Tuomet ir rezultatas bus toks, koks Jums patinka.

Žemiau aptarsime kelis metodus, kurie padės pasirūpinti, jog plaukų slinkimas nebus gyvenimo dalis. Svarbiausia yra vienu metu derinti bent jau kelis metodus, tad tokiu atveju rezultatas tikrai bus.

  1. Kraujotaką aktyvinančios priemonės.

Pirmiausia siūlome išbandyti priemones, kurios turėtų padėti jūsų kraujotakai kur kas aktyviau veikti. Šiuo metu priemonių yra tikrai labai daug, tad gali tekti išbandyti bent jau kelias, kol galiausiai rasta tiks labiausiai. Svarbiausia yra netaupyti ir taip pat skaityti kitų žmonių komentarus, kurie gali padėti susisteminti paieškas ir tuo pačiu iš pirmo karto rasti tuos, kurie tikrai patys geriausi.

  1. Vitaminai.

Siūlome vartoti kuo daugiau vitaminų. Ne tik tokiu, kurie yra naudingi Jūsų plaukams, tačiau taip pat ir tokių, kurie reikalingi visam kūnui. Kai organizmas yra sveikas – plaukai augs tikrai geriau. Taip pat visada verta atlikti kraujo tyrimus, kurie gana tiksliai parodo – kokių vitaminų arba mineralų jums trūksta.

  1. Galvos masažas.

Dar viena labai puiki galimybė, kuri gali paskatinti plaukus augti kur kas labiau, yra galvos masažas. Nors geriausia yra eiti pas specialistus, kadangi tokiu atveju efektas bus matomas greičiausiai. Tačiau taip pat siūlome nepamiršti, kad galima įsigyti įrankį, kuris mėgautis nuostabiu galvos masažu paprasčiausiai namuose.

  1. Daugiau vandens.

Gerkite daugiau vandens, kurio reikia ne tik Jūsų plaukams, tačiau ir visam organizmui. Tokiu atveju pavyks ir geriau jaustis, ir tuo pačiu gražiau atrodyti. Tai dažniausiai yra du vienas nuo kito priklausomi aspektai.

  1. Sveika mityba.

Galiausiai, gerinkite savo sveikatą ne tik sintetiniais vitaminais, tačiau ir maistu, kuriame yra daug įvairiausių medžiagų. Tokių, kokių reikia Jūsų kūnui. Juk jis yra vertas geriausio. O gera, kad greta sveikatos taip pat galima džiaugtis ir grožiu, kuris apima ir plaukus, ir nagus, nuostabią odą.

Puoselėkite savo plaukus, džiaukitės jais kasdien. Juk tai gali būti pats svarbiausias Jūsų stiliaus papuošalas, kuris skatins kur kas labiau save mylėti. Tokią galią turi plaukai, tad leiskite jiems atrodyti puikiai.

Daugiau informacijos: https://medicinapractica.lt

TAIP PAT SKAITYKITE