Mollers

Natūralusis linas savo aktualumo nepraranda

Linas

Linas, kaip audinys, lietuviams yra puikiai pažįstamas. Praktiškai kiekvieno iš mūsų namuose galima rasti rūbų, rankšluosčių ar patalynės, pasiūtos būtent iš šio natūralaus, patvaraus bei tvaraus audinio.

Linas – gausiai „apdovanotas“ audinys

Sunku būtų prisiminti kitą natūralų audinį, kurio gerųjų savybių „rinkinys“ galėtų lygintis su lino privalumais. Linas garsėja savo tobulu prisitaikymu prie aplinkos sąlygų bei žmogaus kūno. Jo prisitaikymas prie minėtų aspektų pasireiškia tuo, kad linas karštuoju laikotarpiu veikia vėsinamai, o tada, kai šalta jis maloniai šildo. Lininio audinio stiprumas taip pat yra apipintas legendomis. Kitaip ir negali būti, nes visuotinai pripažinta, kad lininis audinys yra stipriausiais iš žinomų augalinių pluoštų. Jo tvirta tekstūra lemia jo metams nepavaldų patvarumą bei neįtikėtiną ilgaamžiškumą. Paminėtinos ir tokios lininio audinio savybės, kaip hipoalergiškumas, idealus drėgmės sugeriamumas bei itin greitas džiūvimas.

Lininiai audiniai – tobulas pasirinkimas vasaros garderobui

Kaip jau buvo minėta, linas tinka įvairiems gaminiams siūti. Audiniai iš lino tobulai tinka stilingų bei funkcionalių vasarai skirtų rūbų siuvimui. Lininės suknelės, sijonai, palaidinės, kelnės, marškiniai puošia ir leidžia komfortabiliai jaustis daugybei moterų, vyrų ir vaikų karštuoju metų laiku.

Įvairios paskirties lininiai rankšluosčiai – vertinantiems kokybę, grožį ir tvarumą

Minkšti, puikiai drėgmę sugeriantys lininiai audiniai yra puikus pasirinkimas ir įvairių tipų rankšluosčių siuvimui. Lininiai rankšluosčiai tinka virtuvei, voniai ir, žinoma, pirčiai. Jie yra atsparūs dėvėjimuisi, todėl didžiulis skalbimų skaičius jiems iš viso nebaisus, t. y., nuo to nenukenčia nei jų gebėjimas sugerti drėgmę, nei jų hipoalergiškumas, nei puiki išvaizda. Lininiai rankšluosčiai ne tik išskirtinai gerai atlieka savo funkcijas, bet ir gali būti puikiu stilistiniu sprendimu tiek klasikiniuose, tiek visuose kituose interjeruose.

Patalynė iš lininio audinio – norintiems kokybiško poilsio

Audiniai iš lino yra nepamainomi tada, kai ieškoma tobulo audinio patalynei siūti. Natūralusis linas – tai komfortiško bei ramaus nakties miego garantas, nes iš jo pasiūta patalynė padeda palaikyti pastovią kūno temperatūrą poilsio metu, taip pat nealergizuoja odos, nes linas nėra palanki terpė dulkių erkutėms veistis. Higieniškasis linas taip pat leidžia odai kvėpuoti bei apsaugo nuo prakaitavimo.

TAIP PAT SKAITYKITE