Urinal

Vystyklystės pradžiamokslis

Mamos, auginančios vaikus su daugkartiniais vystyklais, kviečia daugiau sužinoti apie šį vaikų higienos būdą ir perprasti jo subtilumus:)

Vystyklystės pradžiamokslyje sužinosite:

  • kas yra vystyklystė ir kuo vystykluose auginami vaikai skiriasi, jei skiriasi, nuo augančiųjų su vienkartinėmis sauskelnėmis;
  • kodėl tėvai renkais daugkartines sauskelnes ir ar tai tikrai yra sveikiau ir ekologiškiau;
  • kokie yra vystyklų tipai, rūšys, jų pranašumai ir trūkumai;
  • kaip naudojami ir prižiūrimi vystyklai;
  • kiek ir kokių reikia vystyklų vienam vaikui užauginti;
  • kokie yra būtini vystyklų priedai, o kas – tik dar vienas brangus, bet nebūtinas blizgutis;
  • kada ir nuo ko pradėti naudoti vystyklus;
  • taip pat pamatysite daugybę naujų ir jau padėvėtų vystyklų, galėsite juos paliesti, pajusti – kad būtų lengviau nuspręsti, kokius įsigyti;
  • ir išmoksite juos užrišti, užsegti ar apmauti mažyliu.

Paskaitą veda Vitalija ir Asta.

Numatomos datos: spalio 1 d., lapkričio 5 d., gruodžio 12 d. nuo 18 iki 20 val.
Nuotolinis seminaras: gruodžio 21 d. 11 val. Plačiau apie dalyvavimą nuotoliniuose seminaruose… Norint dalyvauti nuotoliname seminare, reikia registruotis el. p. rima@attachmentparenting.lt.

Paskaitos kaina – 35 Lt žmogui, 50 Lt šeimai.
Sumokėti prašome iš anksto banko pavedimu: VšĮ Prieraišiosios tėvystės centras, į. k. 302538698, a. s. LT427044060007625482, SEB Vilniaus bankas, banko kodas 70400. Paskirties laukelyje rašote „Už vystyklystės paskaitą, pvz., 2012 m. spalio 2 d.”. Neturintieji galimybės mokėti pavedimu, galės sumokėti grynaisiais prieš paskaitą.

Būtina išankstinė registracija el. p. centras@attachmentparenting.lt. Vietų skaičius ribotas. Registruodamiesi nurodykite savo vardą, pavardę, keliese būsite, tel. nr.,  el. p. adresą ir kokiu būdu mokėsite: grynaisiais ar pavedimu. Užsiregistravusiųjų, bet negalinčių dalyvauti prašome įspėti. Būsime be batų, todėl pasirūpinkite šiltomis kojinėmis ar šlepetėmis. 

Apie praktinius vystyklų naudojimo ir priežiūros niuansus kartą į mėnesį mamos diskutuoja „Mano vystyklų“ klube. Prisijunkite!

Seminare dalyvavusių mamų atsiliepimai
„Sudalyvavau jūsų seminare apie vystyklus, labai patiko pats dėstymo principas, kuris remiasi jūsų asmenine patirtimi. Tik tokią patirtį turintis žmogus gali perduoti savo žinių lobius kitiems. Dar kartelį ačiū Jums labai”, Mireta

www.prieraisiojitevyste.lt

TAIP PAT SKAITYKITE