Venoruton spray purškalas kojoms

Clemens Pilar. Ezoterika kasdienybėje: sveikata

Namus įsirengėte pagal fengšui, skaitote horoskopus, lankote jogos kursus ar vartojate Bacho žiedų esencijas bei homeopatinius žirniukus, tikite magišku akmenų poveikiu ir pan. Šie ir panašūs ezoterinės minties „turtai“ jau seniai atrado kelią į mūsų kasdienį gyvenimą ir daugumai žmonių yra savaime suprantamas dalykas.

Ezoterikos parodos bei astrologijos seminarai labai paklausūs net ir tarp krikščionių. Neseniai išleistos knygos Joga. Astrologija. Homeopatiniai žirniukai autorius kunigas Klemensas Pilaras jau daugiau nei 20 metų gilinasi į ezoteriką, „Naujojo amžiaus“ ir alternatyviosios medicinos idėjas, į šią temą žvelgia su švelnia ironija, tačiau ramiai ir išmaniai. Jis nesmerkia ir nekeikia, bet informuoja. Taip tampa aišku, kas iš tikrųjų yra nepavojinga, o ko geriau vengti.

Klemensas Pilaras (Clemens Pilar) gimė 1961 m. Vienoje. Baigęs pirmosios pakopos medicinos studijas 1984 m. įstojo į šv. Juozapo Kalasanto ordiną ir baigęs teologijos studijas, 1989 m. buvo įšventintas kunigu. Dirba sielovados darbą Vienos arkivyskupijoje, dalyvauja Ordino veikloje, 2004 m. apgynė teologijos daktarinę disertaciją ezoterikos tema.

Siūlome ištrauką iš naujosios knygos, kurią lieuviškai išleido „Katalikų pasaulio leidiniai“. Gegužės 31 d. 17.20 val. Marijos radijo laidoje „Knygų lentynoje“ knygą pristatys relig. m. mgr. kun. Arūnas Peškaitis OFM.

TAIP PAT SKAITYKITE