Nobel biocare

Vyrų žalingi įpročiai atima galimybę moterims patirti orgazmą

Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad nesveikas gyvenimo būdas neatsiejamas nuo vyro seksualinės disfunkcijos atsiradimo.

Todėl merginoms reikėtų atkreipti didesnį dėmesį į jaunų vyrų žalingus įpročius. Antraip, jos liks seksualiai nepasitenkinusios lovoje, rašoma portale telegraph.co.uk.

Minėtam vyrų negalavimui daugiausiai įtakos turi tokie veiksniai: antsvoris, alkoholio vartojimas ir rūkymas bei sunkieji narkotikai, kurie ypač veikia psichiką. O tai kaip tik ir slopina smegenų aktyvią veiklą ir tuo pačiu silpnina vyro potenciją.

Vokietijos Acheno technikos universiteto profesoriaus ir technikos mokslo daktaro Morteno Frischo tvirtinimu, atitinkamas gyvenimo būdas turi neatsiejamą ryšį su seksualiniu aktyvumu ir lytine disfunkcija. Buvo atliktas eksperimentas, kuriame dalyvavo 16-97 metų moterys ir vyrai. Paaiškėjo, kad daugelis jų dar paauglystėje pradėjo vartoti alkoholį ir rūkyti, todėl jiems padidėjo lytinių funkcijų sutrikimo rizika. Pavyzdžiui, vyrams – impotencija, o moterims – frigidiškumas, kurie atsiranda kiek vėlesniame amžiuje.

Intymių santykių nebuvimas ilgą laiką kenkia tiek vyrams, tiek moterims. Šis veiksnys – vienas iš labiausiai paplitusių, provokuojantis seksualinės disfunkcijos atsiradimą jauniems žmonėms.Taip pat buvo išsiaiškinta, kad moteris, vartojanti tokį sunkų narkotiką kaip hašišas, rizikuoja susirgti taip vadinama anorgazmija – nukrypimu, kai atsiranda nesugebėjimas pasiekti kuliminaciją intymaus kontakto metu.

TAIP PAT SKAITYKITE