Venoruton spray purškalas kojoms

Seksas telefonu: svarbiausios taisyklės

Mylintiems vienas kitą žmonėms, tačiau išsiskiriantiems ilgam, nieko kito nelieka, kaip praktikuoti seksą per atstumą. Žinant kelias paprastas taisykles, galima suteikti partneriui pasitenkinimą ir neprisilietus.

Žinoma, sekso telefonu metu pagrindiniu smuiku groja balsas. Jis turi būti kiek duslus ir prislopintas. Tai nepaprastai jaudina vyrus.

Тik nereikia „persūdyti” su visais tais šūkčiojimais ir aikčiojimais. Tiesiog užtenka kalbėti kiek žemesniu nei įprasta balso tembru.

Stenkis apibūdinti partneriui visą procesą kiek galima konkrečiau ir nesivaržant. Svarbiausia, reikia vadinti daiktus savo vardais. Pavyzdžiui, jei penis – tai penis, jei krūtys – tai krūtys.

Taip pat reikėtų akcentuoti dėmesį net ir į pačias mažiausias detales, kurios žinomos tik jums abiems. Pavyzdžiui, jei jis turi įgimtą dėmelę ant kūno, būtinai papasakok jam, kaip tu ją glamonėji. O jo paprašyk pabučiuoti tavo apgamėlę, esančią vos aukščiau užpakaliuko ar pulsuojančią veną ant kaklo. Tokios, iš pirmo žvilgsnio, nereikšmingos detalės, padės įsivaizduoti situaciją labiau realistiškai.

Norint susikurti atitinkamos nuotaikos foną gali skambėti rami melodija. Geriau, kad be žodžių. Tokia muzika padės greičiau įsijausti į procesą ir sulaukti trokštamo pasitenkinimo.

O štai užtęsti pokalbį ilgiau nei valandą tikrai nereikėtų, nes tai gali nusibosti abiems. Teoriškai seksas per atstumą turi tęstis tiek, kiek paprastai tęsiasi lytinis aktas realybėje.

Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE