Nobel biocare

Pokalbiai už miegamojo durų: kaip išmokti kalbėtis apie naujoves?

Romantika

Naujovės miegamajame – tai, kas gali sužadinti kurį laiką prarastą jaudulį ir aistrą santykiuose. Tačiau kartais būna sudėtinga paskatinti partnerį išbandyti naujus dalykus, o ir kalbėtis apie tai nedrąsu. Ką daryti tokiu atveju? Yra ne vienas būdas, kaip intymius klausimus aptarti be streso ir natūraliai. Žemiau dalinamės keliais iš jų. 

Inicijuokite atvirus pokalbius

Pirmiausia, reikėtų nebijoti atvirai kalbėtis apie savo poreikius ir norus ne tik kasdieniais, bet ir intymiais klausimais. Atvirumas stiprina pasitikėjimą vienas kitu, o seksologai primena, kad diskusijos intymiomis temomis yra tiesiog būtina poros kasdienybės dalis. Ne visi drįsta inicijuoti pokalbius miegamajame, tad kažkam tenka žengti pirmą žingsnį. 

Labai svarbu būti išgirstam ir išgirsti partnerio poreikius, o išgirdus kitokią nuomonę – ieškoti kompromiso. Pavyzdžiui, jei norite išbandyti sekso reikmenis, rinkitės kartu – taip siekis išbandyti naujoves miegamajame neatrodys toks nejaukus, o diskusijos apie intymius dalykus taps natūralios.

Ieškokite abiem patogaus minčių dėstymo būdo

Vis dėlto jei jūsų partneris nėra linkęs išbandyti naujovių, nereikėtų pasijausti nejaukiai, pykti ar nebesikalbėti šia tema. Neskubėkite, išsiaiškinkite, palaipsniui supažindinkite savo antrąją pusę su savo poreikiais ir kartu ieškokite būdų, kaip galite geriau pažinti vienas kitą. 

O galbūt nusiteikimas prieš naujas patirtis yra tiesiog impulsyvus atsakymas dėl nepatogumo jausmo ir siekio greičiau pabaigti nejaukią diskusiją? Neretai intymius santykius apkartina tiesiog negebėjimas apie tai kalbėtis, nors lūkesčiai ir norai sutampa. Ieškokite būdų, kaip inicijuoti pokalbį, kad abiem būtų patogu – galbūt tai galėtų būti laiškas vienas kitam?

Pateikite savo idėjas paprastai

Stenkitės naujas idėjas pristatyti kuo paprasčiau, inicijuokite pokalbį natūraliai, nereikia ypatingos aplinkos ar aplinkybių apie tai kalbėtis. Pasidalinkite, kaip naujas įprotis, veiksmas ar priemonė galėtų paįvairinti jūsų poros santykius, kuo tai naudinga jums abiem. Galbūt skaitėte straipsnį ar atradote naują žaisliuką, kurį norėtumėte išbandyti? Pasidalinkite, pavyzdžiu, straipsnio nuoroda. Tikėtina, kad patikusios idėjos natūraliai ras kelią į jūsų miegamąjį.Norint paskatinti partnerį išbandyti ką nors naujo, svarbu tinkamai kalbėti apie savo poreikius ir norus. Taip pat būtina girdėti partnerį, atsižvelgti į jo reakciją, lūkesčius. O galiausiai, prisiminkite, kad kokybiškas ir jaudinantis intymus gyvenimas yra aktualus abiem pusėm, visi turi poreikių ir idėjų, tad apie savas kalbėkite drąsiai ir natūraliai, tikėtina – sulauksite tokio pat atsako.

TAIP PAT SKAITYKITE