Mollers

Pickup‘as – tai moterų viliojimo menas, sukeliantis dvasinę tuštybę

„Pickup’as ” (pikapas) – tai moterų viliojimo menas. Bent jau taip šį meną apibūdina tie, kurie juo mėgaujasi.

Tai – puikus būdas tapti „dėstytoju” ir pasipelnyti

Oi, su kokia pompastika ir fanfaromis pristatomas pikapas! Jį bandoma pateikti, kaip meną suvilioti bet kurią patikusią moterį ir įsitempti į lovą! Mūsų miestuose – ramu, tačiau Didžiojoje Britanijoje arba Rusijos miestuose tiesiog ant sienų klijuojami plakatai su skelbimais apie pickup’ą. Rusijoje populiarus R.E.V.M. – tai rusiškas efektyvaus viliojimo metodas (rus. Р.М.Э.С) – tas pats, tačiau išverstas į rusų kalbą pikapas.

Tiesą sakant, minėtas rusiškas metodas – tai jau ilgokai pagulėjusi prekė, tačiau naujoje pakuotėje. Kadaise netgi į Lietuvą atvažiuodavo „dėstyti” žinomi Rusijos „lektoriai”. Žodžiu, viskas gražiai „įpakuojama” į spalvotą „visos moterys bus Tavo” popieriuką, užklijuojama etiketė su kaina – apytiksliai 500 – 800 Lt už savaitgalį ir pirmyn – „mokykitės”, vyrai, nes priešingu atveju Jūs netapsite Alfa, Beta, Gamma, Delta vyrais ir taip ir liksite nevykėliais, tačiau išeitis yra – pirkite knygą su 99 CD kompaktais, kuriuose atskleidžiamos visos pasaulio paslaptys. Kaina tik 999 Lt. Juk už VISAS paslaptis negaila tokių pinigų? O gal imkime ir pažiūrėkime, kas gi slypi pikapo viduje?

Pamatei, priėjai – ji tavo

Taip, egzistuoja „technikų”, kaip suvilioti moterį. Vienaip ar kitaip, visos technikos paremtos manipuliacijomis ir melu. Beje, visas minėtas „miksas” pateikiamas, kaip išties „kieta” NLP (Neurolingvistinio programavimo) atmaina. Esmė, vis dėlto, labai paprasta: nebūtina būti tuo žmogumi, kuris patinka moteriai, pakanka tokiu tik atrodyti.

Butaforija, vedanti į sekso euforiją?

Kaip apsimesti protingu, turtingu, sėkmingu ir pasitikinčiu savimi – šito Jūs galite išmokti iš knygų apie pikapą. Tiesa, iš minėtų knygų Jūs niekada nesužinosite, kaip pačiam tapti sėkmingu, turtingu ir t.t., tačiau juk šito ir nereikia? Tikrai?! Savaime suprantama, Jūsų tinklai gali būti pastebėti, todėl reikia suvilioti „kvailelę” kuo greičiau. Žinot, kiek Lietuvoje praktikuojančių pickup’ą?

Reikia pripažinti, kad dauguma technikų išties veikia. Lygiai taip pat, kaip ir „čigoniška” hipnozė (ir ją taip pat naudoja pikaperiai). Esmė ne tame, kuri technika taikoma, o jos tiksle. Nusikaltėliai ir apsauginiai naudoja tuos pačius ginklus, tačiau jų tikslai visai skirtingi. Lygiai taip pat NLP metodus galima taikyti gydant fobijas ar alergijas arba tiesiog norint gerai „numelžti” savo „mokinius”.

„Paimti” moterį kuo greičiau – tai pati aukščiausia pickup’o pakopa. Kam tos gėlės? Kam restoranai? Aukščiausias lygis – maksimalus pelnas be jokių investicijų! Anot „super patyrusių” pikaperių, moteris – tai būtybė, su kuria reikia užsiimti seksu. Po to reikia kuo greičiau ją palikti, kad pavyktų sėkmingai rasti kitą patikusią būtybę. Pikapas moko 16-25 metų berniukus, svajojančius apie vieną dalyką ir kuo greičiau palikti merginą, jeigu kažkas klostosi ne taip.

Anot pikaperių, moterims patinka, kai su jomis elgiamasi, kaip su baldais, tačiau net jeigu viskas būna gerai, vis vien užtrukti ties viena – tai nusižengimas „tikro pikaperio” taisyklėms. Taip, gal moterims patinka brutalumas, nes tikras vyras turi būti kažkiek brutalus, bet kas yra per daug – tai negerai. Viename iš „vadovėlių” rašoma: „<…>iš pradžių permiegok su 10 kitų moterų ateinančio mėnesio eigoje, o tik po to nuspręsk, ar vis dar verta siekti savo esamos simpatijos”. Kame gi slypi pikapo paslaptis? Kodėl TAI veikia?

Pikapas – tai didžiųjų skaičių dėsnis?

Paslaptis tame, kad jokios paslapties apskritai nėra! Pickup’as – tai ne menas. Viskas yra labai paprasta – įsigalioja, berods, dar XVIII a. pradžioje įrodytas didžiųjų skaičių dėsnis. Juk mažai kas aukoja benamiams, bet, nepaisant to, benamiai ir vargšai vienos pamainos metu surenka neblogų sumų (mes, dirbantieji, uždirbame per dieną kur kas mažiau…). Štai ir didžiųjų skaičių dėsnis – benamiai uždirba vien todėl, kad šalia kiekvieną dieną eina masės žmonių.

Pikaperis, norintis gauti merginą, gali prieiti prie 10-20 ir daugiau merginų. Dauguma siunčia jį kuo toliau, tačiau jam tai nerūpi. Anksčiau ar vėliau jis atranda savo auką.

90 proc. pikapo „masės” – išmokti nesidrovėti, atsikratyti baimių, prieiti prie merginos (galvoje nuolat kartojant šūkį „Aš savim pasitikiu, ji bus mano, aš geriausias!”) ir palikti ją, jeigu „neduoda” arba po to, kai „davė”. Lyginant, pikaperiai – tai tie patys benamiai, kuriems iš Jūsų reikia tik vieno sulamdyto popieriuko ir kuriems, gavus tą popierėlį arba įsitikinus, kad iš Jūsų jie gali nieko nesitikėti, Jūs iškart tampate nebeįdomūs.

Sustoti, deja, jiems būna labai sunku, lygiai taip pat, kaip jau minėtiems benamiams, kurie jau įprato kasdien surinkti didelę pinigų sumą. Pikaperiams rūpi tik kūnas, pageidautina, gerai nudepiliuotas, įdegęs, na, kad būtų kuo pasigirti prieš „kolegas” ir nebūtų gėda su tuo „kūnu” pasisveikinti kokiam klube ar gatvėje. Juk kūnas greitai atsibosta.

Asvyras.lt

TAIP PAT SKAITYKITE