Biorythm

Pasyvaus sekso pliusai: 4 paprasčiausi mylėjimosi būdai

Vieną kartą leisk vyrui pailsėti lovoje (nors gal dažnai jis ten ir nepervargsta) ir imk iniciatyvą į savo rankas!

Dauguma vyrų, nepriklausomai nuo jų seksualinės potencijos, siekia užimti dominuojančią padėtį miegamajame, o moterys paklūsta – noriai sutinka būti šešėlyje ir įgyvendinti vyrų norus. Apskritai, reikia keisti kiek atgyvenusį požiūrį į seksą. Nors nemažai šiuolaikinių moterų gana drąsiai ima iniciatyvą į savo rankas. Juk vyrai pavargsta nuo nuolatinės įtampos ir streso, todėl ieško atgaivos ne tik moters širdyje, bet ir rankose.

Beprasmiškas išdidumas neleidžia moteriai „kabinti” pirmai

Kodėl sekso metu vieni žmonės būna aktyvūs, o kiti pasyvūs? Pirmoji priežastis: fizinė savijauta. Suprantama, kad pavargusį žmogų labiau tenkina pasyvus vaidmuo sekse. Nors tokia priežastis dažnai būna laikina. Kadangi šiandien žmogus gali imtis aktyvaus vaidmens, o rytoj – vengti „atsakomybės”.

Antra priežastis: nuolatinis abejingumas seksui.Tai – ne yda, ne įprotis, o tiesiog tokia žmogaus fiziologija.

Trečia priežastis: žmogaus psichologiniai ypatumai. Taip jau surėdyta dailiosios lyties genetinė prigimtis, ir ji žino, kad vyras turi užkariauti moterį. Iš čia ir nesąmoningas noras užimti sekse labiau pasyvią poziciją.

Ketvirta priežastis: beprasmiškas išdidumas, neleidžiantis moteriai „kabinti” pirmai. Jei palyginus visas pasyvaus ir aktyvaus vaidmens priežastis, akivaizdu, kad moterys turi daug daugiau priežasčių užimti sekse pasyvią poziciją. Todėl pats laikas keisti „dekoracijas”! Leiskite vyrams atsipūsti ir imkite seksą į savo rankas!

Kai kuriems erotiniams žaidimas reikalingas ir psichologinis nusiteikimas

Jūsų dėmesiui keli patarimai, kaip kurti scenarijus ta tema.

Pirmiausiai norint, kad pasyvus seksas teiktų stiprų malonumą, labai tiktų įvairūs sado-mazo žaidimai. Tačiau reikėtų turėti omeny, kad tokiems erotiniams žaidimams reikalingas ir atitinkamas psichologinis nusitekimas.

Kitas pasyvaus sekso variantas – žaidimas su vyro pasididžiavimu ir jo sėklidėmis. Iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti itin paprasta. Iš tikrųjų tam reikia ne tik atitinkamo meistriškumo, bet ir seksualinės patirties. Todėl pirmiausiai reikėtų įsisavinti šio žaidimo techniką. Susiraskite informacijos ta tema ir perskaitykite!

Trečias pasiūlymas moterims: mylėkite „jojikės” poza. Gal tai ir nėra jums naujiena, tačiau net ir žinomos bei išmėgintos pozos teikia didelį malonumą.

Vienas paprasčiausių pasyvaus sekso būdų – minetas

Ketvirtas pasyvaus sekso variantas: penio erotinis masažas. Šiam intymiam kontakto būdui neatsispiria nei vienas vyras. Mat jiems vienas reikalas užsiimti savipasitenkinimu ir visai kas kita, kai pasididžiavimas masažuojamas mylimos moters rankomis.
Tačiau nereikėtų pamiršti, kad vyro lytinis organas tik iš šalies atrodo toks paprastas. Iš tikrųjų jame slypi daug neatrastų ir neištyrinėtų klodų.
Bene pats paprasčiausias pasyvaus sekso būdų – minetas. Svarbiausia, kad nepamirštumėte apsikeisti vaidmenimis.

Iš esmės žmogus – gana tingus sutvėrimas, o vyras neretai būna toks ir lovoje. Todėl, moterys, pirmyn…

TAIP PAT SKAITYKITE