REXSAN

Lytinis gyvenimas po gimdymo: kas ir kaip?

Lytinis gyvenimas po gimdymo

Lytinis gyvenimas po gimdymo daugeliui moterų kelia labai daug baimių. Bijoma ne tik kad gali skaudėti, tačiau ir kad gali nebebūti noro leisti laiko su savo antra puse. Būna visaip, tačiau dažniausiai kad ir kokia yra situacija – išeitis visada yra.

Žemiau bandysime aptarti pačius svarbiausius aspektus, kurie gali padėti geriau suprasti – kaip atrodys lytinis gyvenimas po gimdymo ir ko reikia, kad jo kokybė būtų pati geriausia.

Nereikia skubėti

Po gimdymo labai svarbu neskubėti. Dažniausiai moterys užsiima seksu vien dėl to, kad joms paprasčiausiai atrodo, kad vyrai to labai laukia. Galbūt taip ir yra, tačiau tikrai nereikia gyventi aktyvaus lytinio gyvenimo, jeigu nesate tam pasiruošusi. Ne tik fizine, tačiau taip pat ir psichologine prasme. Pastaroji galbūt net ir yra svarbesnė, kadangi reikia save mylėti, gerai jaustis, kad seksas būtų geras.

Jūsų kūnas yra gražus

Labai dažnai moterys po gimdymo nenori mylėtis dėl to, kad joms atrodo, kad jų kūnas yra pavargęs ir nelabai gražus. Taip nėra. Pirmiausia – kūnas yra gražus dėl to, kad jis sukūrė gyvybę. O antrą –  dažniausiai tik pačios moterys labai kritiškos, tačiau vyrams labai puikiai patinka tai, ką jie mato. Dėl to reikia bandyti save pamilti tokią, kokią esate.

Trūksta drėgnumo

Dažniausiai po gimdymo dėl hormonų makštyje trūksta drėgmės. Dėl to seksas gali būti keliantis ne pačias geriausias emocijas. Ypač drėgnumo trūksta toms moterims, kurios žindo. Žinoma, kad tokiu atveju būtinai siūlome įtraukti lubrikantus į seksą. Tai leis išvengti bet kokio galimo diskomforto. Įsigyti geriausios kokybės lubrikantus, kurie leis jums sekso metu justi tik geriausias emocijas, galite čia – https://glamonek.lt/149-lubrikantai.

O jeigu bus didelis noras – dažniausiai per pusę metų labai puikiai pavyksta sugrįžti į tas pačias savo kūno formas, kurios buvo iki gimdymo. Tačiau tai daryti reikia dėl savęs, o ne dėl vyro arba kitų žmonių.

TAIP PAT SKAITYKITE