Mollers

Kodėl trūksta drėgmės sekso metu?

Drėgmė sekso metu

Gero sekso kokybė yra neatsiejama nuo tinkamo drėgmės kiekio. Pagaliau buvo nustota tikėti mitu, kad dėl per mažai drėgmės yra kalta moteris, kuri nesugeba susijaudinti, net yra frigidiška. Tai nėra tiesa. Per mažą drėgmės kiekį gali lemti daugelis veiksnių, kurie neturi nieko bendro su moters seksualiniu potyriu bei pojūčiais konkrečiu metu.

Per greita sueitis

Dažniausiai drėgmės trūksta tuomet, kai moteris nespėja apšilti. Taip dažniausiai nutinka „suorganizavus“ greitukus. Ne visoms moterims to apšilimo reikia. Toms, kurioms tai svarbu – jaučia pačios ir apie tai būtina kalbėtis su partneriu.

Po gimdymo

Taip pat dažniausiai po gimdymo išsibalansuoja mikroflora, tad kurį laiką gali būti juntamas didesnis sausumas nei visada. Dažniausiai atsistato su laiku, tad tam kartui reikia pasirūpinti drėkinimo priemonėmis.

Tokia fiziologija

Kai kurioms moterims paprasčiausiai trūksta drėgmės makštyje. Tai nereiškia, kad skubama arba kad nenorima. Tiesiog tokia moters fiziologija ir reikia prie to taikytis.

Ligos

Galiausiai, LPL arba moters lytinės ligos gali paveikti mikroflorą ir taip sumažinti drėgnumą.Kad ir kokia yra priežastis – lubrikantas iš prezervatyvai.net el. parduotuvės gali padėti jas išspręsti. Svarbiausia, kad naudoti galima kiekvieno sekso metu, nebus jokių šalutinių poveikių, o geresnis slydimas dažniausiai garantuoja ir geresnę sekso kokybę.

TAIP PAT SKAITYKITE