Makšties sienelės sutvirtinimas ir išsausėjimo gydymas “Almalasers Femilift” lazeriu
Kiekviena šiuolaikinė moteris nori atrodyti graži, jauna ir sveika. Štai kodėl moterys rūpinasi veido, rankų oda, dekolte ir kt., bet neturime pamiršti, kad, metams bėgant, makšties gleivinė taip pat praranda savo elastingumą. Tai paaiškinama tuo, jog su metais visi audiniai praranda savo elastingumą, makšties gleivinė – ne išimtis. Elastingumą ir tonusą makšties gleivinė praranda ir po gimdymo: kuo didesnis vaikelis gimsta, tuo labiau makštis išsiplečia.
Makšties išsiplėtimas pablogina moters gyvenimo kokybę, nes moteris nejaučia visaverčio seksualinio pasitenkinimo kaip anksčiau. Gali kilti papildomų problemų – šlapimo nelaikymas.
Iki šiol medicina siūlė du variantus panašioms problemoms spręsti: pratimai tarpvietės raumenims stiprinti arba operacija. Tarpvietės raumenims stiprinti Arnoldo Kėgelio metodika taikoma nuo pirmųjų dienų po gimdymo. Esant sunkesniems atvejams, pavyzdžiui, kai iškrenta gimda ar rimtos problemos su šlapimo nelaikymu, taikomas chirurginis gydymas.
Tačiau, dėka šiuolaikinių technologijų ir lazerinės medicinos galimybių, siūlome procedūrą, kuri visame pasaulyje žinoma kaip FemiLift (laser vaginal thightening) – lazerinis makšties gleivinės atstatymas.
Kokiais atvejais gali padėti FemiLift procedūra?
„AlmaLasers“ kompanijos lazerio FemiLift procedūra rekomenduojama norint sumažinti makšties elastingumą ir šlapimo nelaikymą. Procedūra efektyvi tuomet, kai šlapimo nelaikymas dar nėra toje stadijoje, kai jau reikalingas chirurginis įsikišimas, bet problema pastebima, pavyzdžiui, atliekant fizinius pratimus : bėgimo metu, šokant, sportuojant, taip pat daug juokiantis, kosėjant ar čiaudint.
Po gimdymo, maždaug dviejų savaičių laikotarpyje, daugeliui moterų pastebimas nedidelis šlapimo nelaikymas, kuris vėliau savaime išnyksta. Po nėštumo ir gimdymo organizmui reikia laiko fiziniam atsistatymui. Tačiau, jeigu šlapimo nelaikymas tęsiasi dar 3-6 mėnesius po gimdymo, būtina įvertinti situaciją. FemiLift procedūrą galima atlikti praėjus dvejiems, penkeriems ar daugiau metų po gimdymo. Procedūra atliekama vaisingo amžiaus moterims ir moterims meno pauzės pradžioje, ypač kai pacientės vartoja hormonų terapiją. Procedūra nerekomenduojama menstruacijų ir nėštumo metu, o taip pat sergant onkologinėmis ar ūminėmis lytiniu būdu plintančiomis infekcinėmis ligomis. Prieš procedūrą būtina ginekologo konsultacija.