Mollers

B.Pittas ar L.DiCaprio: kokio sekso tikėtis iš vyrų, panašių į juos?

Žinoma Kanados psichoterapeutė, žmogaus kūno tyrinėtoja Liz Burbo sukūrė teoriją, kuria remiantis, tiek vyrai, tiek moterys skirstomi į penkis psichotipus.

Anot kanadiečių specialistės, žmogaus kūnas atspindi ne tik patirtas traumas, bet ir jo siekius, norus, baimę ir t.t.

Seksas su vyru, kurio kūnas panašus į Adrien Brody

Liesas kūno sudėjimas, didelė nosis, išsišovę skruostikauliai. Apie tokius vyrus aplinkiniai sako: „vien oda ir kaulai”. Jis atrodo neįprastai trapus, sugeba būti visiškai nepastebimas. Lengvai ištirpsta minioje ar draugų kompanijoje taip, kad kiti gali ir pamiršti, jog su jais buvo toks žmogus. Toks vyras – gana drovus ir elgiasi labai santūriai. Jo devizas: „neišsiskirk”. Dažnai jam būdinga gana žema savivertė. Labiausiai bijo panikos. Todėl greitai pradeda nervintis net ir dėl smulkmenų.

Sekse jis neretai būna susikaustęs ir įsitempęs, dažnai nesugeba imtis iniciatyvos arba bijo tai daryti. Tokio kūno sudėjimo vyrams gali atsirasti potencijos ir orgazmo problemų, tačiau jos gana greitai išsprendžiamos. Pakanka tokiam vyrui sudaryti gerą psichologinę aplinką. Tačiau tokio tipo vyrai labai sunkiai išgyvena nesėkmes, ypač sekse. Tačiau pats niekada neatsisako pasimylėti su jo trokštančia moterimi todėl, kad nenori jos įskaudinti. Todėl sekse su tokiu vyru iniciatyva priklauso partnerei.

Seksas su vyru, panašiu į Robertą Pattinsoną

Jo kūnas kiek ištįsęs, todėl susidaro įspūdis, kad neproporcingas. Ilgos rankos, platūs, bet kaulėti pečiai. Susidaro įspūdis, kad raumenys silpni, todėl kūnas atrodo kiek palinkęs ar suglebęs. Užtat skvarbus ir išraiškingas žvilgsnis. Tokios figūros vyrai mėgsta viešumą, bijo vientvės, todėl siekia, kad greta jo visą laiką būtų moterų. Jiems ypač patinka moterų dėmesys. Tačiau, tokie vyrai dažnai elgiasi kaip maži vaikai, kuriais reikia rūpintis. O kartais jie dar mėgsta atsidurti aukos vaidmenyje.

Pattinsono kūno sudėjimą turintys vyrai lovoje būna nepasotinami. Jiems visada per mažai sekso. Jie dievina seksą, todėl, kad jiems patinka procesas, kurio metu susiliejama su kitu žmogumi. Ir dar jie labai mėgsta, kai juos giria lovoje. Tačiau, jei partnerė nesuteikia jam seksualinio malonumo, jaučiasi atstumtas ir nereikalingas.

Seksas su vyru, kurio kūnas panašus į Johno Travoltos

Apvalaus, įmitusio kūno sudėjimo. Figūra primena obuolį. Tačiau toks vyras būna moteriškai rūpestingas. Jis gana dažnai ir noriai kraunasi ant savo pečių svetimas problemas ir stropiai jas sprendžia. Didžiausia tokių vyrų baimė – laisvė. Todėl nereikėtų stebėtis, kad tokio kūno sudėjimo viengungiai skuba kuo greičiau vesti ir sukurti šeimą.

Seksas su Johno Travoltos, Jacko Blacko ar Kevino James figūras turinčiais vyrais – labai jausmingas. Tačiau dažnai tokie partneriai neleidžia sau patirti malonumo. Be to, jie dažnai varžosi ir gėdijasi savo kūno ir būtent dėl to jie iš dalies ir slopina savo didžiulį seksualinį potencialą. Nors jų seksualinis apetitas yra didelis, tačiau jie jį malšina veikiau maistu nei suartėjimu su partnere. Atsikratyti sekso kompleksų ir mėgautis jo seksualine energija gali tik rūpestinga ir mylinti moteris.

Seksas su vyru, panašiu į Leonardo DiCaprio

Kūnas – pakankamai vyriškas, spinduliuojantis jėga ir valdingumu. Net jei toks vyras ir neturi įspūdingų raumenų, jis vis tiek palieka stipraus ir energingo žmogaus įspūdį. Ilgainiui tokiems vyrams pilvukas suapvalėja ir figūra primena kriaušę.

Tokie vyrai būna ne tik energingi, bet ir charizmatiški, ryškiai išsiskiriantys iš aplinkinių. Jie mėgsta valdžią, būti lyderiais, nurodinėti ir vadovauti aplinkiniams.

Sekse vyrai, kurių figūros panašios į Leonardo Dicaprio ar Arnoldo Shwarzennegerio, paprastai ima iniciatyvą į savo rankas. Jiems patinka kontroliuoti procesą. Jie yra moterų numylėtiniai, todėl, suprantama, laiko save gerais meilužiais. Iš tikrųjų jie yra puikūs viliotojai, nes pakanka vieno piršto mosto, kad moteris eitų į lovą. Tačiau ilgainiui tokie vyrai tampa sekso manipuliuotojais ir naudojasi tuo kaip ginklu, norėdami pasiekti trokštamo tikslo.

Seksas su vyru, kurio kūno sudėjimas panašus į Brado Pitto

Kūnas – dailus, proporcingas, beveik idealus. Visados pasitempęs, spyruokliuojanti eisena, oriai atstatyta krūtinė. Tačiau toks kūno sudėjimas būdingas vyrams, daug laiko praleidžiantiems sporto salėse.

Tokios figūros vyrai – tikri perfekcionistai, siekiantys tobulybės. Jie dažnai atsiduria ir kompanijos dėmesio centre, kadangi sugeba ne tik linksmintis, bet ir žavėti aplinkinius. Nors širdies gilumoje jie yra santūrūs, pakankamai uždari, nepuola atvirauti ir nieko neprisileidžia arti savęs.

Sekse tokie vyrai stengiasi iš peties. Jiems daug svarbiau, kad partnerė patirtų orgazmą nei jis pats. Taip pat jie išradingi ir žino nemažai sekso technikos naujovių. Tokie vyrai sąmoningai tobulina savo sekso meistriškumą, kad būtų geriausi lovoje. Didžiausia jų baimė – frigidiška partnerė. Jei moteris neįvertina tokių partnerio pastangų, vyras gali netgi susirgti depresija.

Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE