Mollers

Apatiniai ir Zodiako ženklas: ar čia gali būti ryšys?

Apatiniai ir Zodiako ženklas: ar čia gali būti ryšys?

Rinkdamasi apatinius kiekviena moteris vertina juos per savo prizmę: vienoms svarbiausia spalva, kitoms – kaina, dar kitoms papuošimai ar seksualumas ir pan. Taip pat nemaža dalis domisi, kokie apatiniai tinka pagal Zodiako ženklą. Tiesa, šis kriterijus gali būti puikus pagalbininkas, jei ieškote apatinių, kaip dovanos. Taigi, ar žinote, kokie apatiniai labiausiai tinka Jums pagal Zodiako ženklą?

Avinas. Šio ženklo atstovėms patinka ir klasika, ir erotiniai apatiniai, mat damos gali būti tiek santūrios, tiek nepataisomos gundytojos. Daugelis Avino ženklo moterų nelieka abejingos juodam apatiniam trikotažui, ypač kelnaitėms su juostele.

Jautis. Šios moterys labai mėgsta patogumą, tačiau drauge ir nori gundyti, tad renkasi apatinius, sujungiančius šias dvi savybes. Jas žavėtų nėriniais puoštos liemenėlės bei kelnaitės, dailios braletės, žaismingi apatiniai.

Dvyniai. Dažna šio ženklo atstovė rinkdamasi apatinius drabužius prioritetiniu kriterijumi laiko prabangą. Tad apatiniai turi būti iš aukščiausios kokybės medžiagų, plono, švelnaus audinio. Šios moterys mėgsta šilką, nėrinukus.

Vėžys. Nepataisomomis romantikėmis vadinamos Vėžio ženklo atstovės lieka ištikimos savo švelniai prigimčiai ir apatinių drabužių pasaulyje. Jos mėgsta patogias ir dailias balconette tipo liemenėles, nėrinukais puoštas kelnaites, gali būti su juosteles, taip pat patinka kaspinėliais, subtiliais raukinukais dekoruoti apatiniai drabužiai.

Liūtas. Šio ženklo moterys mėgsta puošnumą ir rafinuotumą, todėl kokybiški audiniai, stilingi nėriniai joms kelia susižavėjimą. Šioms damoms patinka erotiniai apatiniai, ypač vientisi, pavyzdžiui, korsetai, taip pat liemenėlės, seksualių kelnaičių ir prisegamų kojinių komplektukai.

Mergelė. Šioms dailiosios lyties atstovėms prioritetas yra patogumas, todėl jos nelabai mėgsta itin atvirus apatinius. Tačiau banalūs sprendimai irgi ne joms! Šio ženklo moterys dievina patogias liemenėles, kurias gali puošti skoningi raukinukai ar nėriniai. Joms patiks ir daugiau kūno dengiančios kelnaitės, tačiau nereiškia, kad tokios negali būti seksualios.

Svarstyklės. Seksualūs apatiniai yra šių moterų mėgiamiausio apatinio trikotažo sąraše. Tobula, jei seksualumas bus suderintas su komfortu. Įprastai šio ženklo moterys mėgsta kūno spalvos ar kitus blankių atspalvių apatinius drabužius, kurie tobulai prilaiko ir nepriekaištingai atlieka esminę savo funkciją. Tačiau tam tikromis progomis šios damos gali kaip reikiant nustebinti itin erotiškais apatiniais, dengiančiais nelabai daug kūno.

Skorpionai. Šių paslaptimis alsuojančių moterų apatinių drabužių arsenale rastume visko, tačiau nesunku būtų pastebėti, jog dominuoja išskirtinis, itin seksualus vintažinis stilius, taip pat dailios ir patogios balconette tipo liemenėlės, yra ir apatinių iš permatomų audinių, leidžiančių šioms damoms pasijusti itin gundančiomis.

Šaulys. Šio ženklo atstovės dievina apatinius drabužius, nestokojančius kaspinėlių, raištelių, dirželių, nėrinių. Žinoma, viskas turi būti saikinga ir stilinga. Joms labai patinka išskirtiniai modeliai, ypatingoms progoms renkasi nepriekaištingai suderintus komplektėlius, jaučia silpnybę nėriniuotoms liemenėlėms.

Ožiaragis. Joms svarbus stilius, kokybė ir prabanga, tad simpatijas užkariauja stilingi ir aukštos kokybės apatiniai drabužiai. Ožiaragės itin mėgsta tuos, kurie pabrėžia formas. Joms patinka šortukų tipo kelnaitės: tiek klasikinės, subtilios, tiek puošnios.

Vandenis. Atstovaujančios šiam Zodiako ženklui moterys nevengia rinktis spalvotų, ryškaus kolorito apatinių drabužių, jos mėgsta tiek raštuotas liemenėles, tiek ir kelnaites. Pastarosios labiausiai patinka šortukų tipo ar sportinio stiliaus, be papildomų gausių papuošimų.

Žuvys. Patogumu alsuojančios braletės ir patogios šortukų tipo kelnaitės su nėriniais – tobuli erotiniai apatiniai Žuvų Zodiako ženklo atstovėms. Šios moterys simpatijas jaučia pastelinių, švelnių, romantiškų spalvų apatiniams drabužiams, nevengia ir kelnaičių su juostele, tačiau jas renkasi rečiau, ypatingomis progomis.

TAIP PAT SKAITYKITE