Nobel biocare

„Žiniuko“ mokyklos pradinukai Gerumo dieną minėjo aukodami žaislus ir knygas

Pradinės mokyklos „Žiniukas“ mokiniai pirmadienį Gerumo dieną minėjo dalindamiesi savo daiktais su vaikais iš nepriteklių patiriančių šeimų. Šią dieną Vilniaus Trinapolio vienuolyno bažnyčioje vyko Šventosios Mišios, kurių metu mokyklos pradinukai aukojo savo žaislus ir knygas.

Šiemet vaikų paaukoti daiktai keliaus į Pakuonio Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų parapiją Prienų rajone ir ten bus išdalinti nepriteklių kenčiančių šeimų vaikams. Šventosiose Mišiose dalyvavo visi 68 „Žiniuko“ pradinės mokyklos mokiniai.

„Mes manome, jog mokykla turi ne tik suteikti moksleiviui žinių, bet ir prisidėti prie vertybių ugdymo, skatinti vaikus nepamiršti tų, kuriems gyvenimas klostosi nelengvai. Mūsų pradinukai labai entuziastingai prisidėjo prie akcijos, jiems smagu, kad gali padėti kitiems“, – sako „Žiniuko“ mokyklos direktorė Ingrida Ramanauskienė.

Gerumo dienos šventė „Žiniuke“ jau tampa gražia tradicija – ji gerais darbais mokykloje minima jau trečią kartą.

Gerumo dieną „Žiniuko“ mokykla minėjo lapkričio 11 d., kadangi ši diena pagal katalikų kalendorių – Švento Martyno diena. Šis IV a. gyvenęs vyskupas, po mirties paskelbtas šventuoju, pasižymėjo gailestingumu ir gerais darbais, ypač beturčių šelpimu.

Bernardinai.lt

TAIP PAT SKAITYKITE