Gudručio vaistinė

Vilniuje nusidriekė eisena „Už gyvybę“

Penktadienį Lietuvos Stačiatikių Arkivyskupija kartu su kitomis krikščionių konfesijomis Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga surengė sankcionuotas eitynes „Už gyvybę“.

Kaip „Bernardinai.lt“ sakė kunigas Vladimiras, šios antrą kartą rengiamos eitynės buvo proga žmonėms išreikšti, „jog gerbia net ir dar negimusio kūdikio gyvybę, gerbia šeimą ir nori, kad ji būtų stipri.”

Tarp daugiau nei šimto eitynių dalyvių buvo ir Katalikų Bažnyčios atstovų, kuo ypač džiaugėsi organizatoriai.

Eisenos dalyviai rankose nešė plakatus su užrašais „Už gyvybę”, „Pagalvokime širdimi”. Buvo dalinamos skrajutės su platesne informacija apie kontracepcijos poveikį ir daromą žalą.

Renginys prasidėjo 10.30 val. prie Šventosios Dvasios vienuolyno (Aušros vartų g. 10, Vilnius). Eisena Senamiesčio gatvėmis nusitęsė iki Katalikų Arkikatedros, po to iki Stačiatikių Dievo Motinos Ėmimo į Dangų Katedros.

Čia po bendros maldos kalbėjęs katedros klebonas kunigas J. Rudenko atkreipė žmonių dėmesį, jog neretai kasdienybėje per mažai galvojama apie krikščioniškas vertybes. Kvietė geriau jas pažinti ir gal pakeisti savo nuomonę: daryti ne taip, kaip visi, o kaip ragina evangelinė moralė.

TAIP PAT SKAITYKITE