Nobel biocare

Valstybinė ligonių kasa: Anykščių krašte pasodinome apie 4 tūkst. ąžuoliukų

Gegužės 11 d., šeštadienį, Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) ir teritorinių ligonių kasų darbuotojai pasodino per 4 tūkst. ąžuoliukų. Tai trečiasis, jau tradiciniu tampantis renginys „Papuoškime Tėvynę“, šįkart vykęs ypatingoje istorinėje erdvėje – Anykščių raj. Troškūnų girininkijoje.

„Esame dėkingi Troškūnų girininkui Audriui Kustai ir Anykščių miškų urėdui Sigitui Kinderiui už galimybę papuošti Tėvynę ąžuoliukais,“ – miškų šeimininkams dėkojo VLK direktorius Algis Sasnauskas.

Medelius sodino per 40 ligonių kasų darbuotojų su šeimomis, o įsitikinti, kad akcija vyksta ir prisidėti prie renginio atvyko sveikatos apsaugos ministras Vytenis Andriukaitis, Anykščių mero pavaduotojas Donatas Krikštaponis, Anykščių r. savivaldybės ligoninės vadovas Dalis Vaiginas, laikraščio „Anykšta“ žurnalistas Rytis Kulbokas.

Užbaigus darbus, Troškūnų girininkas ir Anykščių miškų urėdas pakvietė talkininkus aplankyti girininkiją, kuri didžiuojasi savo Miško muziejumi ir arboretumu – čia talkininkai ne tik papildė savo žodyną naujais žodžiais (dar nežinote, kas vadinama arboretumu, kas lotynų k. vadinama Silva?), bet ir miškininkystės žinių bagažą.

Šiemet, kaip ir ankstesniais metais, visiems medelius sodinusiems žmonėms buvo įteikti specialūs pažymėjimai, pasirašyti VLK, girininkijos ir urėdijos vadovų. Vaikai džiaugėsi miške radę varlių, pamatę paukščių, o miško muziejuje – ir rečiau pasitaikančių gyvūnų nuotraukų.

Akcija „Papuoškime Tėvynę“ – jau trečius metus VLK organizuojamas renginys, į kurį kviečiami visi VLK, teritorinių ligonių kasų darbuotojai su šeimomis, vietos savivaldybių, kitų valstybės institucijų atstovai ir kiti norintys savo prasmingai darbais prisidėti prie gimtojo krašto puoselėjimo.

www.vlk.lt

TAIP PAT SKAITYKITE