REXSAN

Su Kauno vaikų namų auklėtiniais „Keistuoliai“ dalinosi vaikystės prisiminimais

„Keistuolių teatroaktoriai, artėjant gražiausioms metų šventėms, vaikystės prisiminimais dalinosi su Kauno vaikų namų auklėtiniais. Jiems buvo padovanotas spektaklis „Kai aš mažas buvau“.

Praėjusį pirmadienį būrys dar vis augančių „Keistuolių teatro“ gerbėjų iš įvairių Kauno miesto vaikų globos namų stebėjo aktorių Vaidoto Žitkaus, Eimanto Bareikio ir Martynos Gedvilaitės autentiškais prisiminimais paremtą vaidinimą, kuriame ir pamestos mokyklinės kuprinės paieškos, ir visur lydintys, neretai net erzinantys tėvų pamokymai, ir kiti seni pasakojimai, kurie gyvena kiekvieno vaiko nuo 6 iki 66 ir daugiau, praeityje.

Štai 8 metų Rugilė iš Kauno rajono savivaldybės Pagynės vaikų globos namų sako, kad „spektaklis buvo apie nerūpestingą vaikystę ir apie nuotykius, kurie patiriami beveik kiekvieną dieną“, o štai septynmetei Miglei didžiausią įspūdį padarė po spektaklio su vaikais žaidęs Kalėdų Senelis. „Spektaklis labai patiko, bet Kalėdų Senis buvo nerealus!

Mes net mankštą kartu darėm”, – įspūdžiais dalinasi mažoji „Keistuolių teatro“ žiūrovė. „Mūsų auklėtiniams visada smagu ištrūkti iš kasdienių pamokų ir apsilankyti kokiame nors renginyje. Buvo gražu žiūrėti, kaip nuoširdžiai vaikai priima betarpiškai su jais bendraujančių aktorių istorijas. O pasirodęs Kalėdų Senelis, paraginęs juos daryti Kalėdinę mankštą, turbūt šiuo naudingu dalyku ilgam juos užkrėtė, bent jau kelionė namo buvo palydėti ritmingu lingavimu autobusiuke“, – šypteli Eglė Pupšienė, Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centro psichologė.

Tokius stebuklus – padovanoti spektaklį ne visada galinčiam įsigyti bilietą – „Keistuolių teatras“ kuria nuolat. „Keistuolių teatras yra socialiai atsakingas teatras, todėl nuolat į savo spektaklius kviečia vaikų namų auklėtinius arba socialiai remtinų šeimų vaikus ir taip leidžia jiems atrasti stebuklą teatre“, – sako teatro prodiuserė Daiva Vaitekūnaitė.

Norite ir Jūs artėjant Kalėdoms dovanų iš Keistuolių teatro? Tuomet būkite kartu su „Keistuoliais“, kurie šį sezoną švenčia 25-ąjį gimtadienį ir kiekvieną mėnesį laukite Jums skirtų dovanų. Šio mėnesio dovana – bilietas į premjerinį spektaklį „Laimingasis Hansas“ pagal brolių Grimų pasakas. Pirkite bilietą į gruodžio 13 dienos 15 valandos spektaklį Vilniuje, – antrąjį „Keistuoliai“ Jums padovanos.

Bilietus galite įsigyti „Keistuolių teatro“ arba „Tiketos“ kasose. O artimiausias „Keistuolių“  spektaklis „Kai aš mažas buvau“ Kaune įvyks jau gruodžio 16 dieną 11 ir 17 valandomis „Renginių Oazėje“ (Baltų pr.16, Kaunas).

Bernardinai.lt

TAIP PAT SKAITYKITE