Rawpowders

Rinktinės gydytojas: vyrai sveiki kaip liūtai

Lietuvos krepšinio rinktinės gydytojas Rimtautas Gudas teigia, jog krepšininkai sveiki ir pasiryžę aikštelėje atiduoti visas savo jėgas.

– Kokia padėtis rinktinėje? Kaip jaučiasi žaidėjai?

– Jie dabar yra karingai nusiteikę. Visi jie sveiki kaip liūtai.

– Prieš savaitę dar buvo problemų dėl nedidelių traumų. Ar iki šiol yra atliekamos žaidėjams papildomos procedūros?

– Jos visada yra daromos, kadangi vyrai turi atlaikyti didelius krūvius. Yra juk žaidėjų, kurie atsineša traumas iš senesnių laikų. Turime viską daryti, kad gydytume ir užkirstume kelią tolimesniam blogėjimui. Žinome kiekvieno krepšininko silpnas vietas.

– Kaip laikosi Robertas Javtokas, Darius Songaila ir Kšyštofas Lavrinovičius?

– Robertas dar jaučia skausmus, bet situacija stipriai pagerėjo. Jam tikrai skausmas netrukdo žaisti. Žinoma, jam labai padeda valingas charakteris. Neturint tokio charakterio, viskas galėtų būti kitaip. Kšyštofo nugara – kol kas viskas puiku. Buvome sunerime, bet dabar problemų nėra, kaip ir su Manto Kalniečio keliu – tai pamirštas dalykas. Pas Darių iš tiesų nervas nebuvo užspaustas. Tiesiog žaidėjai taip apibūdina tokį dalyką, nervo užspaudimo ten nebuvo. Jeigu būtų buvęs, tai žmogus net negalėtų žaisti. Ten paprasčiausiai buvo peties sumušimas.

– Galima sakyti, kad šiandienos rungtynėms vyrai yra pasiruošę?

– Taip, pasikartosiu, kaip liūtai.

– Ar šiais metais turite daugiau darbo?

– Taip, tiesiog esame namuose – Lietuvoje, turime visas galimybes. Anksčiau to nebuvo, todėl dabar stengiamės išnaudoti visas galimybes. Todėl ir darbo gaunasi daugiau, nors traumų daugiau ir nėra.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE