Magne SLEEP FAST

Odontologų bendruomenė padės būtinąja odontologine pagalba nukentėjusiems nuo karo Ukrainoje

Odontologų ir burnos priežiūros specialistų bendruomenė palaiko Ukrainą kovoje su agresore Rusija, todėl padės nuo karo nukentėjusiems ir į Lietuvą atvykusiems Ukrainos gyventojams nemokama būtinąja odontologine pagalba.

Tokią pagalbą tiek vaikams, tiek suaugusiems karo pabėgėliams teiks odontologinės įstaigos įvairiuose Lietuvos miestuose.

Nuolat atnaujinamą pagalbą teikiančių įstaigų sąrašą galima rasti čia: https://bit.ly/odontologinepagalbaukrainieciams

„Daugelis mūsų stipriai išgyvena dėl įvykių Ukrainoje, o privačios klinikos aktyviai ir savanoriškai pasiūlė savo pagalbą, Odontologų rūmai ėmėsi tai koordinuoti. Dešimtys įstaigų paskelbė, kad priims nuo karo nukentėjusius žmones, todėl nusprendėme sukurti bendrą tokių įstaigų sąrašą, kad jas būtų galima lengviau surasti.

Šį sąrašą nuolat pildysime, o informacija dalinsimės su Sveikatos apsaugos ministerija ir kitomis atsakingomis institucijomis. Ukrainiečiai yra mūsų broliai ir seserys, todėl padėsime visi pagal galimybes. Kartu mes stiprūs“, – sako LR Odontologų rūmų pirmininkė prof. dr. Vilma Brukienė.

Odontologų bendruomenė karinio konflikto sukrėstai Ukrainai padės ir finansiškai. Nevyriausybinei organizacijai VŠĮ „Mėlyna ir geltona“, teikiančiai pagalbą Ukrainai, Lietuvos odontologų ir burnos priežiūros specialistų bendruomenė skyrė jau daugiau kaip 10 tūkst. eurų paramos.

 

TAIP PAT SKAITYKITE