Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro, Sveikatos apsaugos ministerijos bei Lietuvos mokslų akademijos organizuotas mokslinių – praktinių konferencijų ciklas „Sezoninės infekcijos: gripas ir erkių platinamos ligos“ sukvietė net 850 sveikatos specialistų, kurie gilino žinias apie erkių platinamų ligų bei gripo situaciją Lietuvoje, vakcinacijų apimtis bei imunoprofilaktikos problematiką.
Konferencija buvo skirta asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistams (visuomenės sveikatos specialistams, infekcinių ligų gydytojams, laboratorinės medicinos gydytojams, gydytojams imunologams, šeimos gydytojams ir bendrosios praktikos slaugytojoms).
Konferencijų ciklas vyko Vilniuje, Utenoje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje.
Dalyviams buvo išduoti 6 val. kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.
Vilniuje vykusios konferencijos pranešimus galite rasti www.ulac.lt



























