Gudručio vaistinė

Ligoninei teks atnaujinti konkursą kraujo komponentams pirkti

Vilniaus greitosios pagalbos ligoninės sutartis su UAB „Kraujo donorystės centras” dalis dėl eritrocitų be leukocitų pridėtiniame tirpale pirkimo ir pardavimo pripažinta negaliojančia.

Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti tokį Vilniaus apygardos teismo gegužės 3-iosios sprendimą.

Vilniaus greitosios pagalbos ligoninė šių metų žiemą pašalino iš viešojo pirkimo konkurso VšĮ „Nacionalinis kraujo centras” dėl dalies kraujo komponentų pirkimo nustačiusi, kad ši įstaiga pateikė pasiūlymą, neatitinkantį hemoglobinui keliamų reikalavimų. o UAB „Kraujo donorystės centras” šioje dalyje paskelbė laimėtoju bei sudarė su juo sutartį.

Vilniaus apygardos teismo vasaros pradžioje pagal VšĮ „Nacionalinis kraujo centras” ieškinį priimtas sprendimas įpareigojo pripažinti šią sutarties dalį negaliojančia. Per mėnesį nuo sprendimo įsiteisėjimo, t. y. nuo antradienį priimtos Lietuvos apeliacinio teismo nutarties, VšĮ Vilniaus greitosios pagalbos ligoninė privalės atnaujinti viešojo pirkimo procedūras dėl šios dalies ir iš naujo svarstyti tiekėjų pasiūlymus, sudaryti naują pasiūlymų eilę, išrinkti konkurso nugalėtoją ir su juo pasirašyti sutartį.

Lietuvos apeliacinio teismo nutartis dar gali būti skundžiama Lietuvos Aukščiausiajam Teismui.


ELTA

TAIP PAT SKAITYKITE