REXSAN

Kaip pasiruošti mylėtis po ilgo susilaikymo?

Žmonės ilgą laiką nuo sekso susilaiko dėl įvairių priežasčių: partneris išvyko, kamuoja ligos ar nuovargis, darbe greitai pavargstate, nes nerandate laiko atsikvėpti.

Tačiau vieną dieną tos kliūtys išnyksta ir žmogui vėl norisi elementaraus malonumo – sekso. Kaip vėl patirti malonumą?

Po ilgesnio susilaikymo susilpnėja lytinių organų funkcijos

Tokiais atvejais moterims – daug paprasčiau, kadangi dažniausiai jos sekse užima pasyvią poziciją. O vyro, po ilgo susilaikymo, gali laukti nemaloni staigmena: jam kad ir labai norisi, gali tiesiog nepavykti atlikti lytinio akto.
Kodėl ištinka nesekmė? Taip pat kaip žmogui po traumos sunku iš karto grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo, taip pat, kaip ir sportininkui, laikinai nutraukusiam treniruotes, neįmanoma po pertraukos, kaip niekur nieko toliau jas tęsti ir pasiekti aukštų rezultatų. Taip ir sekse: vyrui po ilgesnio susilaikymo susilpnėja lytinių organų funkcijos. Todėl reikia įdėti nemažai jėgų ir pastangų, kad atsistatytų jėgos.

Intymus vakaras turėtų prasidėti nuo nuoširdaus pokalbio
Ir tada jam gali pagelbėti ne kas kita, o švelni ir mylinti moteris. Prieš atnaujinant intymius kontaktus su vyru, jo partnerė turėtų žinoti, kad:

1. Nereikėtų skubėti. Vyrui po ilgesnio susilaikymo reikia ne tik fizinio komforto ir švelnumo, bet ir psichologinio. Todėl labai gerai būtų, jei intymus vakaras prasidėtų nuo nuoširdaus pokalbio. Galima paruošti jam mėgstamą patiekalą, net pašokti striptizą arba abiems pasinerti į putų kupiną vonią.

2. Vyrui po susilaikymo laikotarpio kaip niekada reikia taktilinių glamonių: bučinių, prisilietimų, paglostymų, palaižymų, masažų… Visa tai turėtų padėti vyrui vėl grįžti į reikiamą būseną be kokių nors didesnių problemų, kliūčių ir pakankamai greitai. Beje, ypač didelį dėmesį reikėtų skirti glamonėms jo intymiose vietelėse.

3. Net jei vyrui ir nieko nesigautų tą kartą, nereikėtų išgyventi ir sielvartauti, garsiai kaltinti jį ir save. Nereikėtų ir priekaištauti, juo labiau kelti skandalą ir iš viso to padaryti „nepataisomą tragediją”. Iš tikrųjų juk nieko baisaus ir nenutiko. Neišėjo šiandien, reikia pamėginti rytoj, poryt, užporyt ir t.t.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE