Gudručio vaistinė

Dėl LVJC veikiančiame darželyje „Taškius“ šį savaitgalį nustatyto koronaviruso atvejo

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras imasi radikalių priemonių lankytojų saugumui užtikrinti.

  • Šiandien, sekmadienį, dezinfekuojamos patalpos, kur lankėsi identifikuotas asmuo – tai yra pirmojo pastato aukšto fojė, taip pat atliekama visų LVJC patalpų dezinfekcija.
  • Griežtinamas LVJC lankytojų srautų valdymas. Nuo pat LVJC atsidarymo po karantino, LVJC pastatas suskirstytas zonomis, turinčiomis skirtingus išėjimus. Artimiausią savaitę skirtingose LVJC zonose veiklas lankantys klientai neturės galimybių iš vienos zonos patekti į kitą.
  • Didžioji dalis LVJC darbuotojų dirbs nuotoliniu būdu, likusiems bus užtikrinta visiška izoliacija, kad kuo mažiau kontaktuotų tarpusavyje.

Kaip situaciją komentuoja Lietuvos vaikų ir jaunimo centro direktorius Valdas Jankauskas,

Labai laukiame informacijos iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro. Esame pasiruošę laikytis visų jų rekomendacijų. Nuo šios institucijos sprendimo priklausys, kokiu pajėgumu dirbs centras artimiausiu metu.

Kol kas gera žinia yra tai, kad darželio „Taškius“ patalpos nuo Lietuvos vaikų ir jaunimo centro patalpų visiškai atskirtos ir vieninteliu sąlyčio tašku buvo lauko durys, kuriomis naudojosi dalis lankytojų. Jau šiandien imamės ir ateityje imsimės pačių griežčiausių prevencinių saugos priemonių lankytojų saugumui užtikrinti.

 

TAIP PAT SKAITYKITE