Nobel biocare

Cinamono arbata padeda mesti svorį

Cinamonas bei arbata su cinamonu  padeda sumažinti potraukį saldumynams ir miltiniams patiekalams. Ši savybė ypatingai svarbi lieknėjimo programos dalyviams, t.y. metantiems svorį ir norintiems optimalų svorį išlaikyti ilgą laiką.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad cinamonas suaktyvina insulino išsiskyrimą, o jis atitinkamai sumažina gliukozės kiekį kraujyje. Ši savybė ypač svarbi diabetikams, bet lygiai taip pat svarbi lieknėjimui.

Šio tyrimo išsamus aprašymas paskelbtas  Hormonų moksliname tyrime tyrimas, nr. 50, puslapiai 177-182, 1998, ir kita ataskaita  Journal of the American College of Nutrition, nr. 20,

Arbatą su cinamonu galite nusipirkti specializuotose arbatų parduotuvėse arba pasigaminti tokios arbatos namie, nusipirkę kokybiško cinamono (pvz. sveikiproduktai.lt).

Sudėtinės dalys: 1 cinamono lazdelė 1 puodelis beveik verdančio vandens

Gaminimo žingsniai:

1. Sulaužykite cinamono lazdelę į gabaliukus ir sudėkite į puodelį.

2. Užkaitinkite vandenį virdulyje ir, kai pradės kilti dideli burbulai, išjunkite.

3. Užpilkite cinamoną puodelyje karštu vandeniu uždenkite ir palaukite 10 minučių.

4. Tuos pačius cinamono lazdelės gabaliukus, galite užpilti vėl ir vėl, priklausomai nuo to, kokio stiprumo skonis Jums priimtinausias. Lygiai taip pat jūs galite cinamonu paskaninti ir kitas arbatas ar pasidaryti kavos gėrimą su cinamonu ir taip sumažinti suvartojamų kalorijų skaičių.

www.sulieknek.lt

TAIP PAT SKAITYKITE