REXSAN

Brazilijoje rinktas gražiausias senelis

Gražus ne tik jaunas žmogus, bet ir senas, įsitikinę konkurso, kuris rengiamas Brazilijoje, organizatoriai.

Čia jau aštuntą kartą surengtas žaviausio senelio konkursas susilaukė tiek dalyvių, tiek žiūrovų susidomėjimo, praneša LTV „Šiandien”.

Vyrai kaip vynas – metai jiems tik prideda vertės, viliasi šio konkurso organizatoriai ir dalyviai. San Paulo gražiausio senolio rinkimuose charizma yra ne mažiau svarbi nei išvaizda.

Nors konkursas panašus į įprastus gražiausiųjų rinkimus, šis išsiskiria šokio rungtimi. Seneliai kviečiami pademonstruoti sukauptą patirtį šokant kartu su savo gyvenimo damomis.

„Aš visai nepavydžiu, kad mano vyras dalyvauja grožio konkurse. Jaunystėje mes dažnai eidavome į šokius, kur jis būdavo labai populiarus tarp moterų”, – sako vieno dalyvio žmona Lourdes Abreu.

Konkurse išdrįso dalyvauti net 65 vyrai, tačiau į finalą pateko tik 25. Apdovanojimai taip pat buvo skirti už gražiausią šypseną, eleganciją, žavesį ir net kuklumą.

„Šio grožio konkurso privalumas tas, kad jis skatina senelių pasitikėjimą savimi ir leidžia pasitikti senatvę įdomiai. Jie linksminasi, kvailioja ir palieka konkursą laimingi”, – teigia konkurso organizatorius Niltonas Guedesas.

Šių metų nugalėtoju išrinktas Sergio Cardoso – 60″ metų buvęs elektrikas, kuris savo žavesiu ir charizma pakerėjo ne tik komisiją, bet ir į konkursą susirinkusias 300 močiučių.

„Norima matyti žmones, kurie yra aktyvūs, iškalbingi, žavūs ir jaunatviškos sielos. Tokius, kurie gali publikai perteikti teigiamą energiją”, – įsitikinęs gražiausias senelis Sergio Cardoso.

Kasmetinio gražiausio senelio konkurso tikslas – skatinti sveiką jau 60 metų sulaukusių vyrų ir moterų senatvę.


LRT

TAIP PAT SKAITYKITE