Mollers

„BIOK laboratorija“ pradeda higieninio valomojo rankų gelio gamybą

Didžiausia Lietuvoje kosmetikos gamintoja „BIOK laboratorija“ penktadienį, kovo 6 d., pradės valomojo gelio rankų higienai gamybą. Bendrovė leidimą pirkti denatūruotą alkoholį, kuris naudojamas higieninio gelio gamybai, gavo pirmadienį.

„Mes „Margarita“ rankų gelio formulę, produkto efektyvumo bei dermatologinius tyrimus turėjome iš anksčiau, tačiau buvome sustabdę gamybą dėl mažos sezoninės paklausos. Išaugus poreikiui rinkoje, svarbiausia buvo greitai gauti leidimą įsigyti denatūruotą etilo alkoholį, kuris naudojamas šio gelio gamybai. Po susitikimo su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga buvo nuspręsta pagreitinti leidimų išdavimo procesą: gavome per vieną  darbo dieną nuo prašymo pateikimo, iš karto užsakėme trūkstamas žaliavas ir suplanavome gamybą“, – pasakoja „BIOK laboratorijos“ direktorė Romualda Stragienė.

Į prekybos vietas pirmos partijos produktai iškeliaus kitą savaitę. Šis produktas yra skirtas galutiniams naudotojams, kurie nori mažos talpos buteliuką nešiotis su savimi. „BIOK laboratorijos“ gaminamas higieninis rankų gelis ne tik valo ir  užtikrina rankų higieną kaip antiseptikas, bet ir tausoja rankų odą dėl papildomų drėkiklių. Anot „BIOK laboratorijos“ direktorės, tai labai svarbu, nes dažnai plaunant ir dezinfekuojant rankas oda sausėja.

Visuomenės sveikatos specialistai įspėja, jog šiuo metu visų pirma labai svarbu taisyklingai rankas plauti muilu, o dezinfekavimas rekomenduojamas tik tokiu atveju, kai nėra galimybės plauti rankas. Rankų plovimas muilu – ne mažiau svarbi, visiems lengvai prieinama priemonė siekiant išvengti infekcijų, tad rekomenduojama rankas plauti kaip galima dažniau. „BIOK laboratorijos“ atstovai patikino, kad skystą rankų muilą jie gamina reguliariai ir yra pasiruošę išpildyti padidėjusius užsakymus iš Lietuvos prekybininkų.

 

TAIP PAT SKAITYKITE