Mollers

Alytaus miesto šventės išvakarėse – dėmesys šio miesto vaikams

Alytaus miesto šventės išvakarėse sveikatos apsaugos viceminstrė Jadvyga Zinkevičiūtė ir Valstybinės vaikų teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorė Odeta Tarvydienė su darbo vizitu aplankė Alytaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų ir Alytaus globos namų auklėtinius. Aptartos valstybės valdžios institucijų ir šių vaikų įstaigų veiklos aktualijos, vaikų gyvenimo ir sveikatos priežiūros sąlygos, socialinės bei jų teisių apsaugos aspektai, darbuotojų lūkesčiai. Diskutuota apie bendradarbiavimo galimybes ir sprendimus, būtinus vaikų sveikatai stiprinti ir geresniam jų gyvenimui užtikrinti. Valstybės globojamiems vaikučiams Vaikų sveikatos metų proga įteiktos dovanos nuo sveikatos apsaugos ministro Vytenio Povilo Andriukaičio, ministerijos ir jai pavaldžių įstaigų darbuotojų. Alytaus vaikai ir vaikų namų personalas nuoširdžiai dėkoja visiems, dovanojusiems dalelę savo širdies šilumos.

 

,,Vaikų sveikatai šiais metais skiriamas ypatingas dėmesys, – pabrėžė sveikatos apsaugos viceministrė Jadvyga Zinkevičiūtė. – Todėl pirmiausia turime apsaugoti mažylius, vaikus ir jaunimą, kurių šeima tapo juos globojantys nuostabūs karštų širdžių ir rūpestingų rankų žmonės. Vaikų namai – valstybės skausmas ir didžiūlė atsakomybė. Turime suremti pečius, kad būtų apsaugota pagrindinė mažo piliečio teisė – teisė į sveikatą ir laimę. Labai tikimės, savo vaikų atsisakę tėvai ir visi geros valios Lietuvos žmonės vieną dieną išgirs jų visada laukiančių mažylių širdies dūžius…”

 

Darbo vizito pabaigoje Alytaus miesto visuomenės sveikatos biure apdovanota Alytaus  moksleivė, Paulina Pultarackaitė, laimėjusi Narkotikų. tabako ir alkoholio kontrolės departamento suregtą fotografijų konkursą ,,Gyvenu sveikai, mąstau blaiviai”. Susitikime dalyvavo ir miesto valdžios atstovai. Aptartos vaikų sveikatos stiprinimo pespektyvos.

 

 

Šio vizito išsamus fotoreportažas – Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainės ,,Nuotraukų galerijoje”

/go.php/lit/Alytaus-miesto-sventes-isvakarese-susitikimai-su-sio-miesto-vaikais/400/8/550

 

Sveikatos apsaugos ministerijos

Ryšių su visuomene skyrius

TAIP PAT SKAITYKITE