Venoruton spray purškalas kojoms

„Akiborgas”: „Dabar tavo bioninę ranką filmuoju savąja bionine akimi”

„Akiborgu” („akis” ir „kiborgas”) save vadinantis režisierius Robas Spensas (Rob Spence) akies neteko incidento su šaunamuoju ginklu metu. Prieš dvejus metus prarastos akies vieton buvo implantuota dirbtinė akis su vaizdo kamera. Šioji vaizdą transliuoja ne į smegenis, o į netoliese esantį ekraną. Tačiau to R. Spensui visiškai pakako susukti trumpą, tačiau įspūdingą filmą apie ta pačia žeme vaikštančius protezuotus likimo brolius.

Video žaidimus kurianti bendrovė „Square Enix” mainais už finansinę paramą užsakė naujojo žaidimo „Deux Ex: Human Revolution” populiarinimui sukurti vaizdo siužetą apie bioninius implantus.

Asmeniniame tinklaraštyje „Eyeborg” R. Spensas jau patalpino dvylikos minučių trukmės vaizdo medžiagą, kurioje užfiksuotos jo kelionės po pasaulį, aplankant ir pakalbinant žmones, kurių gyvenimai susiklostė taip, jog jiems teko pradėti nešioti implantus ar protezus.

Apie vaizdo siužetą daug pasako ir kultine galinti tapti frazė: „Dabar tavo bioninę ranką filmuoju savąja bionine akimi.”


Technologijos.lt

TAIP PAT SKAITYKITE