REXSAN

7 patarimai, kaip pradėti dieną nuo orgazmo

Dienos pradžioje žmogaus organizmas būna pailsėjęs ir kupinas jėgų, todėl mylėtis ryte maloniau nei naktį. Tačiau kaip bebūtų gaila, bet seksą ryte daugiausiai mėgsta tik vyrai.

O moterims vien mintis, kad reikės mylėtis ryte tik prabudus, sujaudina itin retai… Tai – suprantama: plaukai susivėlę, dantys nevalyti, nėra makiažo. Tačiau vyrams tokios smulkmenos nesvarbios. Juk jie prabunda pasirengę seksualiniams žygdarbiams. Vadinasi, tikrai ne moters makiažas jiems galvoje.

Žvelgiant iš žmogaus fiziologijos taško, rytinis seksas – tai puikus būdas pasikrauti energija ir teigiamomis emicijomis visai dienai. Vadinasi, viskas priklauso tik nuo moters. Kaip įveikti savo nusistatymą, principus ir leisti sau seksą, tiksliau orgazmą anksti ryte?

1. Laikyk prie lovos esančioje spintelėje drėgnų servetėlių pakuotę ir burnos gaiviklį. Arba tiesiog galima išgerti vandens su citrina, kuris iš karto suteiks burnai gaivumo.

2. Jei tave glumina rytinis seksas, jei tiksliai, šimtu procentų, žinai, kad atrodysi nekaip, mylėkis „šuniuko” poza. Tai ne tik erotiška, bet ir puiki galimybė „paslėpti” savo nedažytą veidą ir mėgautis procesu!

3. Neramu dėl rytinės higienos? Puiku! Tada palyskite kartu po rytinio dušo vandens srove. Be to, neteks peštis, kuris iš jūsų pirmas nori tai padaryti.

4. Тavo mylimasis nemėgsta rytais anksti keltis ir pasirengęs sudaužyti į šipulius skambantį žadintuvą? Puiku! Pažadink jį pati… minetu!

5. Jei dar kaip reikiant neprabudai, o partneris jau atsibudo ir pasirengęs viskam, pasisuk šonu, tegul jis apkabina ir įeina iš nugaros. „Šaukštelio” poza – tai švelnus ir kokybiškas seksas.

6. Jei vyras atkakliai glamonėja tave, o tu tiesiog nesupranti, kaip galima mylėtis ryte, kai dar tam nepasirengusi, pamėgink pažvelgti į jį iš kitos pusės. Tavo vyrui tu pati seksualiausia, net ir tada, kai veidas nedažytas. Jis myli ir nori tavęs tokios, kokia esi. O ar tai ne pretekstas džiaugtis?

7. Net ir tada, kai judu neturite laiko, galima patirti malonumą ir paskubomis. Tiesiog padaryk partneriui penio masažą. Aišku, su lubrikantu. Vyras greitai patirs orgazmą ir judu suspėsite laiku į darbą. Beje, moteris taip pat sugeba patirti greitą orgazmą. Aišku, jei vyras žino vieną iš trijų greito orgazmo technikos metodų, kurį jis realizuos vakare…


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE