Kovo mėn. 23 d. Kaune, Pal. Jurgio Matulaičio namuose (Žeimenos 6) vyks filmų terapijos užsiėmimas įtėviams, globėjams ir visiems besidomintiems įvaikinimo tematika. Šio susitikimo tema – „Įvaikinimo bei globos iššūkiai porai ir šeimai“. Bus žiūrimas pagal tikrus faktus sukurtas filmas.
Šįkart – pozityvi patirtis ir pakankamai sklandi įvaikinimo istorija. Tai liudijimas, kaip netikėtai atsiradusi įtėvių šeima stipriai pakeitė jaunuolio gyvenimą.
„Galbūt tokių istorijų nėra labai daug. Galbūt jūsų istorija nėra labai lengva ir sklandi. Galbūt jūsų meilė vaikui ir visos pastangos tarsi atsimuša lyg į sieną. Tačiau tai nesumenkina jūsų meilės ir darbo prasmės. Be to, ir sėkmingos istorijos byloja apie patirtus iššūkius“, – teigia susitikimo organizatoriai ir tikisi, kad šio filmo peržiūra paskatins diskutuoti svarbiomis temomis. Pasak jų, šįkart bus mažiau gilinamasi į vaiko psichologiją, bandoma atidžiau pažvelgti į save.
Laikas: pradžia – 11 val., pabaiga – 13.30 val.
Veda: psichologės Kristina Ušackienė ir Lina Ulčinienė
Susitikimų metu s. Daiva dalinasi savo ilgamete patirtimi globos srityje.
Informacija pasiteiravimui ir registracijai:
Ses. Daiva: vargdieniu@gmail.com
mob. tel. +370 616 15723



























