REXSAN

Veido masažas – jaunystei išsaugoti

Veido masažas – tai galimybė susigrąžinti ir išsaugoti odos grožį. Labai džiugu, kad vis jaunesnės merginos pradeda nuo veido masažų, o ne nuo botulino injekcijų. Šiuolaikiniame gyvenime moterų veido raumenys yra labai isitempę, ko pasekoje sutrinka kraujotaka, raumenys praranda savo stangrumą, o oda – savo švytėjimą, atsiranda ankstyvosios raukšlės. Deja, jokia kosmetika to nepaslepia!

Prieš pasiryžtant mokėti didelias pinigų sumas už neva stebuklingus veido kremus ar injekcijas, rekomenduoju pasidomėti natūralesne – veido masažo – alternatyva. Masažo pagalba visų pirma yra atpalaiduojama nervinė sistema, po to giliai atpalaiduojami veido ir pečių juostos raumenys. Visada aptariu su klientėmis, kurią veido zoną akcentuosime masažo metu, ar kelsime nukritusį akių voką ir lyginsime kaktos raukšles, ar kelsime juoko raukšles, ar formuosime veido ovalą. Kiekvienai klientei parenku individualią techniką. Veido masažas ne tik išryškina veido konturus,lygina raukšleles, bet ir pagerina veido spalvą, ląsteles prisotina deguonies, Taip pat yra nudrenuojami šlakai ir toksinai, dingsta veido patinimai, nuovargio žymės. Veido oda tampa daug stangresnė, lygesnė, skaistesnė. Veido masažą rekomenduoju merginoms nuo 20 – 25 metų. Greičiausi rezultatai pasiekiami jeigu masažas atliekamas du kartus per savaitę. Iš viso rekomenduojama  7 – 10 kartų.

Atlikus masažų kursą rezultatas yra puikiai matomas ir plika akimi. Žinoma savo veidą patarčiau patikėti tik profesionaliam masažo specialistui. Moteriai, net ir neturinčiai rimtų veido odos problemų, rekomenduotju palepinti savo odą profesionaliomis procedūromis ir masažu bent kartą per mėnesį.

Healthy Feed

TAIP PAT SKAITYKITE