Hempo

Pirmasis Lietuvoje ir pasaulyje  produktas  su opokos moliu – NATULA 

Opokos uoliena

Opoka yra Lietuvoje iškasamasmineralas yra nepaprastas ir pakankamai retas mineralas, kuriame gausu silicio dioksido (visai kaip Mėlynoji lagūna Islandijoje!) ir kalcio.  Šis nepaprastas molis pasižymi ne tik išskirtine chemine sudėtimi, bet ir fizinėmis savybėmis, puikiai tinkančiomis muilo gabalėliams. NATULA  – pagrindinis tikslas buvo sukurti produktų liniją be kenksmingų ingredientų. Įkvėpti kerinčių gamtos stebuklų, kruopščiai kūrėme šiuos gaminius, naudodami geriausius organinius ir natūralius ingredientus.  Atradę šį gamtos lobį, ėmėmės detalių tyrimų, norėdami išsiaiškinti, kaip opokos molis veikia žmogaus odą. Gauti kosmetikos laboratorijos tyrimų rezultatai labai nudžiugino.

Tarptautinė J. S. Hamiltono kosmetikos tyrimų laboratorija patvirtino, kad opokos molis gerina odos elastingumą ir stangrumą, lygina odą, reguliuoja odos sebumo išsiskyrimą, mažina odos paraudimus, vienodina odos toną.

Kalcis (Ca) ir silicis (Si) yra du pagrindiniai mineralai, kurių randama opokos molyje. Šie elementai itin naudingi odai:

– minkština ir drėkina odą;
– didina odos elastingumą;
– mažina uždegiminius procesus.

Kiekvienas mūsų sukurtas muilo gabalėlis yra išskirtinis, paliestas žmogaus rankų, įkvėptas gamtos ir kūrybiškumo, atspindintis mūsų nepaliaujamą dėmesį kokybei ir didžiulę aistrą panaudoti žemės teikiamas dovanas. Tai ilgo brandinimo muilas, išsaugantis visas vertingas muilo savybes, aromatams išgauti naudojami tik aukščiausios rūšies eteriniai aliejai.

NATULA PRODUKTAI

Kietasis indų ploviklis NATULA su Opokos uoliena
Kietasis veido, kūno prausiklis NATULA su Opokos uoliena ir citrinžole
Kietasis veido, kūno prausiklis NATULA su Opokos uoliena ir levanda
Kietasis veido, kūno prausiklis NATULA su Opokos uoliena ir eukaliptai
Kietasis veido, kūno prausiklis NATULA su Opokos uoliena ir mėtaKietasis veido, kūno prausiklis – šveistukas vyrams NATULA su Opokos uoliena ir kanapių sėklomis
NATULA veido, kūno kaukė su Opokos uoliena
NATULA aktyvusis rankų prausiklis su opokos uoliena
6 vnt. dovanų rinkinys NATULA su Opoka
5 vnt. rinkinys NATULA su Opoka
1 kg kietojo veido, kūno prausiklių rinkinys NATULA su Opokos uoliena

Su Meile NATULA

Avevita klinika

TAIP PAT SKAITYKITE