Walmark

Pasitikime pavasarį sveiki

Pasitikime pavasarį sveiki

Nors už lango dar nė nekvepia pavasariu, rengtis jam pravartu jau dabar. Organizmo žiemos nuovargį efektyviai įveikia specialios sveikatinimo programos. Druskininkų gydykla „Grand SPA Lietuva“ – viena didžiausių ir moderniausių Baltijos šalyse. Čia galima rinktis iš daugiau nei šimto sveikatinimo procedūrų, pasinaudoti klinikinės diagnostikos laboratorijos bei odontologijos klinikos paslaugomis. Gydyklos gydymo padalinio vadovės pavaduotoja, gydytoja Dalia Vosylienė informavo, kad išvargintiems žiemos šalčių žmonėms „Grand SPA Lietuva“ siūlo naują sveikatinimo programą „Sveikasis poilsis“. Ji papildė jau teikiamas ir labai populiarias gydymo ir sveikatinimo programas, siūlomas mūsų šalies gyventojams ir svečiams, poilsiaujantiems Druskininkuose. Laukiantiems pavasario „Sveikas poilsis neatsiejamas nuo mūsų garsiųjų mineralinių vandenų, masažo, vandens parko malonumų. Žmogui ypač reikia atsipalaiduoti, pailsėti, atgauti jėgas, kurios per žiemos švenčių ir darbų sezoną gerokai išsenka“, – sakė gydytoja.

Naujasis sveikatinimo paketas ypač patrauklus tiems, kas išnaudojo visas atostogas ir ilgesniam laikui negali išvykti pailsėti. Užtenka trijų intensyvaus sveikatinimo dienų savaitgalį, kad senkančios organizmo jėgos būtų vėl papildytos. „Visais metų laikais vertėtų susimąstyti apie savo sveikatą. Geriau nelaukti, kol liga užklups, o užkirsti jai kelią. Be „Sveikojo poilsio“ programos, „Grand SPA Lietuva“ siūlo ir imuniteto stiprinimo programas, o tai ypač aktualu nenorint peršalti per speigus. Imunitetui stiprinti taikome imbierines perlines mineralines vonias, inhaliacijas, druskų kambarius, lengvinančius kvėpavimą“, – pasakojo D. Vosylienė. Imuninei sistemai stiprinti gydykloje naudojamos ir specialios kontrastinės vonios su refleksiniu padų masažu akmenėliais. Žmogui tereikia perlipti iš šalto į šiltą baseinėlį, kurio dugnas nuklotas akmenukais. Po porą minučių kiekviename baseinėlyje akmenukais pamasažavus padus, gydytojos teigimu, gerokai pagerinama kraujotaka, stiprėja organizmo gynybinės galios. Tokį sveikatinimo metodą žinojo jau mūsų tolimi protėviai, jis išbandytas per ilgus amžius ir patvirtintas jo veiksmingumas. Ši procedūra tinka vaikams, plokščiapadystės profilaktikai, laikysenai koreguoti.

Gydomės šalčiu Kad ir kaip neįtikimai skambėtų, šalčio procedūros taip pat labai efektyviai atgaivina organizmo gyvybines galias. Vadinamoji kriokabina – šalčio kabina – puikiai treniruoja imuninę sistemą, skatina medžiagų apykaitą, reguliuoja svorio problemas, padeda įvairių alergijų kamuojamiems žmonėms. Ši procedūra puikiai tinka žmonėms, turintiems sąnarių problemų. „Minutei ar pusantros žmogus uždaromas į specialią kapsulę, kur 110–130 laipsnių šalčio banga suaktyvinamas kūno paviršius. Procedūra taip pat tinka celiulitui mažinti, ne tik imunitetui ar medžiagų apykaitos sutrikimams gydyti“, – pabrėžė pašnekovė. Ji patikino, jog tokia procedūra ne tik sprendžia užklupusias problemas, naudojama jų profilaktikai, bet ir pakelia organizmo tonusą, gerina nuotaiką.

„Žiema – puikus laikas pasirūpinti, kad pavasarį pasitiktume sveiki ir žvalūs. Gydykloje „Grand SPA Lietuva“ viskas yra po vienu stogu. Net jeigu lauke žvarbu, lyja ar vėjuota, poilsiaujantys žmonės to nejaučia. Iš savo kambario viešbutyje tiesiog vilkint patogų ir jaukų chalatą paprasta nueiti tiesiai į gydyklas ir mėgautis sveikatinimo procedūromis“, – priminė gydytoja D. Vosylienė. Kad pavasarį neužkluptų organizmo avitaminozė, žmogus nesusirgtų kasmet gresiančios gripo epidemijos metu, išvengtų streso padarinių ir virusų atakų, reikia visai nedaug – keletą dienų skirti savo organizmui stiprinti. „Dirbantys žmonės nuvargsta. Susilpnėja ne tik imunitetas, bet ir nervų sistema. O Druskininkuose siūlome visą spektrą procedūrų: masažus, įvairias SPA procedūras, baro ir deguonies kameras. Tikrai esame pasirengę suteikti visas įmanomas sveikatinimo paslaugas. Laiko pasirūpinti savo organizmu, jėgų sugrąžinimu visiškai pakanka atvykus savaitgaliui: per porą ar tris dienas kūnas taps stipresnis, o nuotaika – pakili“, – pridūrė „Grand SPA Lietuva“ gydymo padalinio vadovės pavaduotoja.

Daugiau informacijos: www.grandspa.lt

Healthy Feed

TAIP PAT SKAITYKITE