Nobel biocare

Oro drėkintuvas namams

Oro drėkintuvas namams

Išsausėjus orui namuose, oda greičiau sensta ir sausėja, džiūsta nosies gleivinė ir akys, lengviau pernešami virusai.  Taigi namuose būtina drėgmė, padedanti išlaikyti sveiką odos spalvą ir stangrumą, užkirsti kelią kvėpavimo takų ligoms.

Suaugusio žmogaus organizme  yra 68-70 proc. vandens, kuris būtinas visiems organizmo gyvybiniams procesams. Gerai savijautai reikalinga ne tik tam tikra patalpos oro temperatūra (18-22°C), bet ir 40-60 proc. drėgmės lygis.  Išsausėjęs patalpų oras yra dažna problema tiek daugiabučiuose, tiek individualiuose namuose.

Namuose, sumažėjus drėgmės lygiui, kenčia visas žmogaus organizmas. Jei įkvepiamas oras būna per sausas,  nepakankamai drėkinama gleivinė, todėl sunkėja kvėpavimas.  Be to, sauso oro įkvepiama mažiau nei drėgno, o dėl deguonies  trūkumo tampame dirglūs, mieguisti, mažėja apetitas ir kt.

Oro drėkintuvai Electrolux EHU 3810D ir EHU 3815D yra itin modernūs bei šiuolaikiški, turi net 10 veikimo režimų ir daug papildomų funkcijų, pritaikytų visapusiškam  šiuolaikinio žmogaus komfortui. Prietaisai gali veikti naktiniu režimu, vaikišku režimu, fitneso ar jogos režimais, meditacijos režimu ar tiesiog kaip meteorologinė stotelė. Taip pat jie turi šiltų garų, jonizacijos,UV lempos, įvarių apšvietimų funkcijas, laikmatį bei žadintuvą ir kvapų kapsulę.

Oro drėkintuvai itin naudingi žmonėms, gyvenantiems mieste, kur gausu transporto priemonių išmetamų dujų. Šie prietaisai skirti itin sausų patalpų orui drėkinti. Tyliai drėkindami patalpų orą, jie teikia neįkainojamą naudą mūsų organizmui.

Oro drėkintuvai padės sveikai kvėpuoti ir gyventi kokybiškiau!

www.drekintuvai.lt

UAB “Ligajos technika”

Healthy Feed

TAIP PAT SKAITYKITE