Mollers

Mezoterapiniu gydymu gali būti šalinamos įvairios problemos

Mezoterapiniu gydymu gali būti šalinamos įvairios problemos

Jau gana ilgą laiką jūsų oda pastebimai tapo šiurkštesnė, sausesnė ir ėmė matytis pirmosios raukšlės? Taip gali būti dėl paprastų priežasčių arba jus kamuoja tam tikrų medžiagų trūkumas. Geriausia tai, kad tokios problemos nebūtinai turi būti sprendžiamos skubant pas šeimos gydytoją. Kreipiantis į atitinkamus specialistus, odos būklę galite pagerinti greičiau nei manote. Mezoterapija iš esmės gali pakeisti situaciją ir jūsų odos būklę pakeisti kardinaliai.

Odos problemos lengviausiai sprendžiamos invaziniu būdu

Kai oda tampa nelygi ir atsiranda pirmosios raukšlės, tai yra signalas, pažymintis tam tikrų medžiagų trūkumą. Šis trūkumas gali būti pašalinamas pasitelkiant mezoterapijos privalumus. Tai procedūra, kuri atliekama naudojant specialius prietaisus arba įprastas priemones ir į tas problemas keliančias vietas sušvirkščiamos reikalingos medžiagos. Tai ne tik vienas iš būdų atjauninti odą ir pagerinti jos estetiką – tai būdas pašalinti nereikalingus riebalus nuo tam tikrų vietų.

Mezoterapinis gydymas apima ne tik odos būklės gerinimą. Šiuo metodu gali būti šalinamos riebalų sankaupos. Pavyzdžiui, kai žmogus daug dirba, ypač sėdimą darbą, po jo akimis ima atsirasti maišeliai, atsiranda tamsios dėmės, primenančios mėlynes. Šio gydymo dėka akių maišelių problema gali būti pašalinama gana nesunkiai. Mat, kiekvienos problemos atvejui yra parenkamos atitinkamos medžiagos. Tad, jums būtų sušvirkščiami tokie medžiagų kokteiliai, kurie paskatintų riebalų skaidymąsi norimose vietose. Tose vietose pagerėtų ir odos spalva.

Mezoterapijos procedūra gydomos įvairios odos problemos, kurios gali būti šalinamos ir lazerinėmis priemonėmis. Pavyzdžiui, strijos gali būti naikinamos šia procedūra arba lazeriniu gydymu. Tačiau, mezoterapija turi savų privalumų. Vienas jų – efektyvumas ir šalutinių poveikių nebuvimas. Lazerinis gydymas galimas ne visiems, o taip pat po procedūros gali atsirasti nemalonūs pojūčiai. Gydant strijas, lazerinių procedūrų efektyvumas ne visada būna maksimalus. Taip pat po procedūros žmogų gali kamuoti skausmas ar atsirasti bėrimas. Mezoterapija neiššaukia tokių nemalonių ir diskomfortą keliančių problemų.

Kada rinktis mezoterapinį gydymą, o kada – kitas procedūras?

Į šį klausimą ko gero atsakyti galėtų tas specialistas, kuris atliks bendrą apžiūrą. Įprastai prieš kiekvieną procedūrą pacientas turi būti apžiūrimas, nes tik tokiu būdu bus galima nustatyti koks gydymas jam būtų efektyviausias ir prieinamas pagal turimą pinigų sumą.

Kai kuriais atvejais, jeigu neribojamas biudžetas, labiau tiks mezoterapijos procedūra, o kitais – kiti gydymo metodai. Pavyzdžiui, jeigu siekiate pašalinti apgamus, natūralu, kad čia prireiks specifinio gydymo, nes tai yra odos darinių šalinimas, o ne odos būklės gerinimas. Kreipkitės į specialistus ir jie suteiks visą reikalingą informaciją.

Daugiau informacijos apie mezoterapiją veidui ir plaukams rasite Ficlinica svetainėje.

Healthy Feed

TAIP PAT SKAITYKITE