REXSAN

Kokią įtaką miego sveikatai turi kokybiški miegui pritaikyti minkšti kampai?

minkšti kampai kokybiškam miegui

Miego kokybė turi lemiamos įtakos tam, ar atsikeliame geros nuotaikos, pilni energijos ir pasiruošę dienos darbams. Štai kodėl taip svarbu užtikrinti patogią vietą miegoti nakčiai. Ne visi gali sau leisti atskirą miegamąjį, laimei, yra daug kampinių sofų, kurios gali sėkmingai pakeisti patogią lovą. Į ką atsižvelgti renkantis miegamąją sofą svetainei?

Kampai su miegojimo funkcija

Dauguma kampinių sofų su miegamąja funkcija turi dėžę patalynei, tačiau priklausomai nuo modelio skiriasi jos dydis ir vieta. Jei jums rūpi papildomos vietos saugojimui, kampas su pakėlimo mechanizmu bus puikus pasirinkimas. Šis baldas ne tik suteikia komforto ilsėtis, bet ir turi po sėdyne paslėptą talpą, pakankamai didelę, kad be patalynės tilptų ir kiti daiktai. Patalynės dėžė – neabejotinai didelis privalumas, ypač mažoje svetainėje, kur nėra vietos papildomiems baldams, tokiems kaip drabužių spinta ar komoda. 

Į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį perkant minkštą kampą?

  • Baldų užpildymas

Pirkdami kampinę sofą kasdieniam miegui, atsižvelkite į užpildo tipą. Patogūs minkšti kampai yra tokie, kurių apmušalai yra itin elastingi. Norėdami dar labiau pagerinti miego komfortą, galite naudoti plono paviršiaus čiužinį, kuris išlygins miegamąjį paviršių, o kartu apsaugos sėdynę nuo išgulėjimo ir taip prailgins jos tarnavimo laiką.

  • Apmušalų medžiaga

Kampai su miegamąja funkcija vienas nuo kito skiriasi ir apmušalų medžiaga. Ypač elegantiškai atrodo odiniai kampai, tačiau reikia atsižvelgti į tai, kad juos liečiant šalta. Taigi, jei jums rūpi šilti ir minkšti apmušalai, kurie atrodytų įspūdingai ir būtų patvarūs, rinkitės sintetinę medžiagą, pavyzdžiui, veliūrą.

Čia svarbi ne tik apmušalų kokybė, bet ir medžiagos spalva – kuo universaliau, tuo geriau. Ypač populiarios pilkos spalvos kampinės sofos, kurios puikiai dera bet kokiame interjere, todėl nėra rizikos, kad pakeitus jos dekorą jos nebederės prie svetainės.Dvejojate, kurią kampinę sofą pasirinkti? Susipažinkite su internetinių parduotuvių asortimentu, naršykite kampinių sofų reitingą, o radę konkretų modelį užsukite į baldų parduotuvę ir įsitikinkite, kad pasirinkta kampinė sofa taip pat yra praktiška, patogi ir efektyvi ir tinkama kokybiškam miegui. Tik miegant ant natūralių figūros linkius atitinkančių paviršių, kūnas tinkamai pailsi, o ryte atsibundate žvalūs ir pailsėję.

Healthy Feed

TAIP PAT SKAITYKITE