Urinal

Kaip susikurti jaukią namų atmosferą?

Kaip susikurti jaukią namų atmosferą?

Ne paslaptis, kad maloni ir jauki namų atmosfera yra kiekvieno siekiamybė. Kas nenorėtų sugrįžti į tokius namus, kuriuose gali lengvai atsipalaiduoti ir pamiršti visą savo stresą?

Žinoma, namų atmosferą galite pagerinti tiek per gerai parinktą interjerą, tiek per įvairius kvapus, muziką ir kitus būdus, todėl visi gali atrasti tinkamiausius variantus. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie tai, kaip pagerinti ir susikurti norimą namų atmosferą jau dabar!

Tinkamas aromatas – kaip išsirinkti ir išlaikyti ilgiau?

Vienas iš lengviausių būdų susikurti norimą namų atmosferą yra namų kvapai. Ar kada nors pagalvojote, kad patinkančio namų kvapo pasirinkimas šiek tiek primena kvepalų pasirinkimą? Svarbu nuspręsti, ar jums labiau patinka nišiniai kvapai, ar raminantys aromatai (pavyzdžiui, vanilės, subtilūs vaisiniai ar citrusiniai aromatai). Priklausomai nuo norimo namų kvapo stiprumo ir dažnumo, galite rinktis iš kelių variantų. Jeigu norite tik kartais džiaugtis pasirinktu namų aromatu, jums gali praversti kambarių purškiklis arba oro gaiviklis. Taip galėsite patys pasirinkti tiek kvapo stiprumą, tiek dažnį.

Dar vienas populiarus pasirinkimas yra kvapnios žvakės. Tai puikus būdas pagerinti kvapą ir atmosferą, bei suteikti jūsų namams įdomumo, atnaujinti interjerą. Taip pat padeda ir tai, kad galite rinktis iš įvairiausių aromatų. Pavyzdžiui, žinomas žvakių prekės ženklas Yankee Candle siūlo kokosų, gėlių, citrusinių vaisių, uogų, riešutų ir kitų kvapų, todėl kiekvienas išsirinks sau tinkamiausią.

Taigi, kaip tinkamai pasirūpinti žvake? Yra kelios taisyklės, kurios padės užtikrinti jūsų namų žvakės ilgaamžiškumą ir degimo kokybę. Visų pirma, visada šiek tiek patrumpinkite dagtį. Taip darykite prieš kiekvieną žvakės uždegimą, jeigu norite pagerinti liepsną. Taip pat nepamirškite žvakės deginti bent iki tol, kol liepsna ištirpdys visą lygų paviršiaus plotą. Taip išvengsite netolygaus žvakės sukietėjimo. Ekspertai taip pat teigia, kad nereikėtų žvakės deginti ilgiau nei 4 valandas.

Hygge – kokių taisyklių laikytis?

Ar jau girdėjote terminą hygge? Šiaurės Europos šalys vadovaujasi šiuo vis labiau populiarėjančiu principu. Tai yra konceptas, kuris apima visokiausius būdus jaustis saugiai ir laimingai, bei namuose jausti taip norimą jaukumą. Taigi, kokie yra pagrindiniai hygge pasiūlymai?

Visų pirma, jums reikės daug šviesos! Židinys, lempos, žvakės, visi variantai tinka! Didesnis kiekis šviesų padės sukurti malonią atmosferą ir norėsite daugiau laiko praleisti namuose. Jei renkatės lempas, labiausiai padės skleidžiančios „šiltą“ šviesą .

Taip pat nepamirškite susikurti patinkančio SPA jausmo ir jūsų vonioje. Nepaneigiama ir tai, kad kartais norisi tiesiog greito dušo, tačiau susikurkite ir tokį vonios kampelį, kuriame norėsite praleisti malonius vakarus. Tam tikrai pagelbės geros kokybės vonios rankšluosčiai, žvakės, patinkančios veido ir kūno priežiūros priemonės, aromatiniai aliejai ir kitos prekės. Dar geriau atsipalaiduosite, jeigu turėsite ir karštą vonią!

Į hygge konceptą įeina ir raminanti muzika. Šiam tikslui tikrai pagelbės tiek radijas, tiek geros kokybės muzikos kolonelė namams. Jeigu pasirinksite radiją, galėsite lengvai atrasti daugiau naujų dainų, todėl tiesiog susiraskite radijo stotį, kuri atitinka jūsų muzikos stilių. Žinoma, gali pagelbėti ir jau jūsų pačių susikurtas dainų grojaraštis, jeigu manote, kad būtent tai atitiks norimą nuotaiką.

Pasirūpinkite savo namais ir susikurkite patinkančią jaukią atmosferą jau dabar! Tada ne tik gerai pailsėsite po ilgos dienos, bet ir norėsite daugiau laiko praleisti namuose su draugais ar savo šeima!

Healthy Feed

TAIP PAT SKAITYKITE